Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egyforma halvány a két...

Ha egyforma halvány a két csík az LH teszten, az pozitív?

Figyelt kérdés

Most csináltam egy LH tesztet és úgy tűnik, egyforma a két csík erőssége, csak nem túl erős. Tegnap és tegnap előtt együtt voltunk. Ha most pozitív, akkor mikor van/volt ovu?

Még annyi, hogy ma 3. napja kenem magam progeszteron krémmel. Ez ugye nem produkál tévesen pozitív LH tesztet? Ma vagyok a 14. napon, ciklusaim felváltva 26-30 naposak. csak ritkán nem követik felváltva egymást. Május óta jön meg így, egyszer volt olyan, hogy 26 napos ciklus után 27 napos volt, majd megint 30. Most 30 napos következik. Május óta megérzem az ovut, 14-17. napon szokott lenni. Ma éreztem délelőtt az ovu tüneteket. Ha mondjuk ma van ovum, akkor a tegnap késő esti akcióból nem lesz semmi, vagy van esély? Azért ma is próbálkozunk.


2013. dec. 2. 14:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!