Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1. Ovu körüli tojásfehérjés...

1. Ovu körüli tojásfehérjés folyásom nem egészen átlátszó, "ködös"? 2. Este lehet magasabb a hőm, mint reggel?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt éreztem ovus fájdalmat, tojásfehérje folyásom már tegnap is volt, ma is, de nem tiszta. Hőmérsékletem meg reggel 36.7 volt, este meg, nem is tudom miért, megmértem és 37.2 (Hüvelyben mért)Tulajdonképpen nem tudom mennyi az alaphőm, mert ma mértem először, hamarabb kellett volna, de nem találtam a lázmérőt.

Szóval az baj, ha nem teljesen tiszta a folyás? És miért van magasabb hőm este?


2013. dec. 2. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A folyás szerintem nem baj,ha nem tiszta!

A hőd pedig normális,hogy magasabb este, hiszen mozogsz! :)

Azért is kell reggel, felkelés előtt mérni!

2013. dec. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma ugyanannyi volt a hőm, de sajnos most meg 4 óra valahánykor, kábé 40-körül mértem. Kár, hogy nem tudom az alaphőm. Nem kellene ennél magasabbnak lennie peteéréskor? Ha történt megtermékenyítés, akkor mikor kell feljebb mennie, vagy egyáltalán feljebb kell mennie? Ha mondjuk ennél 4-5 tizeddel alacsonyabb az alaphőm, mennie kell e még ennek följebb? Köszi.
2013. dec. 3. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!