Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesek! Változik valamiben...

Terhesek! Változik valamiben a szex miután teherbe estetek, vagy ahogy egyre fejlődik bennetek a baba?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy a nők terhesen jobban kívánják a szexet, de más is, mint előtte? Nincsen kellemetlen nyomó érzés? Vagy nem tudom hogy mondjam:D

A válaszokat előre is köszi:)


2013. dec. 3. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk változott eltiltatok már a 5héten....pedig nagy igényű vagyok, nagyon nehezen bírtam az elején, most 13 hetesen azt vettem észre hogy egyáltalán nem hiányzik...ijesztő
2013. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is változott,mert az elejétől nem lehettünk együtt!
2013. dec. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De miért nem?
2013. dec. 3. 09:38
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem az első várandósságomnál ahogy telt az idő egyre jobban kivántam.....a másodiknál pont fordítva egyátalán nem kivántam...hm...elég furi
2013. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességem alatt végig szexeltünk a férjemmel. Annyiban volt más, hogy nem esett jól, ha "erősen" csinálta, ahogy egyre nagyobb lett a hasam, fájt a rázkódástól.

Második terhességem 6. hetében el lettünk tiltva vérzés miatt.

Egyébként nem minden nő kívánja jobban a szexet terhesség alatt. Van akinek éppenhogy semmi porcikája nem kívánja. A hormonok bekavarnak.

2013. dec. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért nem lehettünk együtt? Két hematomám volt vérröggel a 12 hétre eltűntek, de a méhlepény a méhszájon van, és a VV is 2000...

Most 13 hetes vagyok

2013. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem változott, ugyan úgy csináltuk, mint előtte
2013. dec. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok,vérzés miatt nem lehettünk együtt, de nem is kívántam, így nem jelentett problémát!
2013. dec. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az elején még minden oké volt. Aztán a 20. héttől egy darabig mi is el lettünk tiltva egy ideig, vérzés miatt. Később meg már azért volt kényelmetlen, mert már állandóan mozgott akció közben a baba, és ráadásul a súly miatt a hüvelyem is mintha megrövidült volna. Szóval egyáltalán nem volt kedvem hozzá. Sajnos.
2013. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam is vérömleny volta 6.héttől , 13.héten ürült ki!

Utána méhlepény biopsziám volt a 14.héten , 2-3 megvonás megint! :)

De akinek eseménytelen a terhessége ,annak szabad.

Netem sok cikk van fent ,az ajánlott pozokról.

Én egyébként még életemben nem kívántam annyira a szexet mint a 7-16. hét között :)

2013. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!