Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hibáztam, hogy én mondtam el...

Hibáztam, hogy én mondtam el az anyukájának, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Èn 21/N


Ő 21/F


Nem akarta otthon elmondani ,mindig hazudott , s ezt be is ismerte mikor már átlàtszò volt a történet.


2013. dec. 3. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Igen, hibáztál. De minek nektek gyerek, hisz még ti is gyerekek vagytok. Divat lett szülni, vagy mivan???
2013. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Kicsit fiatalok vagytok. Hol laktok és miért titkolta? Nem hibáztál, mert kiderült volna.
2013. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azért mondtam el ,hogy tegyünk valamit amig lehet ,ha már figyelmetlenek voltunk.


Most az anyuka szemébe én vagyok a rossz mert miért nem szedek fogamzásgátlòt :-/


Az ő fiának nem kell védekezni?

2013. dec. 3. 19:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy ki mondja el, az a gáz, hogy ő nem tette meg.
2013. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha jól gondolom, nem tervezett dologról van szó. Gondolom a barátod szüleinek a segítségére, véleményére is kíváncsi voltál, ő nem akarta elmondani, ezért megtetted te.

Neki kellett volna, de most már mindegy.

Egyébként meg a védekezés mindkettőtöknek a felelőssége, nem csak a tiéd! Fogamzásgátlót nem szedhet mindenki, de ha még szedheti is, ha nem tart be minden előírást, nem figyel mindenre oda, az mellett is teherbe lehet esni. Illetve azért az óvszer nincs hatással az emberi szervezetre, míg a fogamzásgátló igen csak, ezért nem lehet csak úgy elvárni, hogy valaki szedje, ha nem akarja. Én nem tartom mérgező dolognak a fogamzásgátlót sem, de tény, hogy nem mindegy.

Az óvszert csak fel kell húzni, a gyógyszer pedig kikapcsolja a rendes ciklust, illetve számos mellékhatása jelentkezhet az egyént illetően. Nem feltétlenül, de előfordulhat.

2013. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Első válaszoló te Beteg vagy!!!!! sztem ideális kor az 20-23 év között van h megszülessen az első baba.

Sztem nem hibáztál ez ugy is kiderült volna előbb vagy utóbb.

2013. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a szemszögből nem vagy hibás. Viszont anyukával azért tisztáznám, hogy a kicsi fiacskája is ludas, hiszen nem csak fog.gátló van, hanem gumi is... Tedd helyre ;)
2013. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Miből fogjátok eltartani a gyereket? Erre gondoltál már?
2013. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tudom jòl ,hogy hibáztam én is védekezés szempontjábòl.


A barátom 2hete hazudozik ,hogy elmondta majd mikor hangosabban kérdeztem rá akkor bevallodta ,hogy nem mondta el.


Ezt már nem bírtam. Tùl sokszor játszotta ezt el ,s félti az életét.

Önző mòdon viselkedik s elkellett mondanom.

2013. dec. 3. 19:23
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tettem fel ilyen kérdést ,hogy miből tartsuk el...
2013. dec. 3. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!