Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyankor mi van, ha a terhessé...

Olyankor mi van, ha a terhességi teszten megjelent egy második csík, de nem ott, ahol kellett volna?

Figyelt kérdés
X-epil terhességi teszt, szép, erős kontroll csík. Megjelent viszont egy második csík is, csak nem ott, ahol kellene neki, hanem az illesztésnél. A csík tökéletesen szabályos és ami furcsa, hogy rózsaszín. Haloványabb valamivel, mint a kontrollcsík, de jól látható. Ilyenkor mi van? Nyilván a hibás a teszt, de vajon terhes vagyok, csak rosszul van összerakva a teszt, vagy nem vagyok terhes, és véletlenül rózsaszín? Ilyet még sosem láttam, és a képeket elnézve másnak nem szokott ott semmilyen csík lenni. Tapasztalat esetleg?

2013. dec. 6. 15:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerintem pozi lett, csak rossz helyen jött ki. Szerintem baba van.
2013. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Lienah ***** válasza:

Csak olyan hibás teszt létezik amin a kontrollcsík sem jelenik meg. Álnegatív teszt van, álpozitív viszont nem... Szerintem simán csak "gyártási" hiba, hogy arrébbcsúszott az állapotosságot jelző csík. A lényeg, hogy akármilyen halvány is az "ön terhes! csík" az bizony azt jelzi, hogy baba van... Nálam 2 negatív teszt után lett a 3. pozitív (betudtam annak, hogy túl korán csináltam). Javaslom vegyél egy másik tesztet (jah igen és én már csalódtam az X-epil-ben), így én inkább egy másik tesztet javasolnék. Nálam ami sose volt hibás az a clearblue.

Amúgy sokat segítene ha fotóznál. Jah és légyszi írd meg hogy mi lett, mert kiváncsi lettem:) Köszi

2013. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Lienah ***** válasza:

Jah igen, most néztem, hogy a Clearblue-nak van olyan tesztje is ami digitális, és azt is megmondja, hogy hány hetes terhes vagy:) Miket ki nem találnak:)


És ez lemaradt: 18+1hkm:)

2013. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Holnap tesztelek még egy x-epilt az van itthon. 37. ciklusnapon vagyok az eddigi tesztek negatívak. Mutatok majd képet csak most teloról írok nem tudom feltölteni.
2013. dec. 6. 15:55
 5/26 anonim ***** válasza:

Az x-epilnél (tapasztalatom szerint) mindig van ott oldalt egy olyan csík ahogy írod ott a szélénél, ami aztán eltűnik.

De az nem a kontroll csík.

2013. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nekem sosem volt még rajta plusz csík főleg nem rózsaszín. Miután lefotóztam, szét is szedtem h megnézzem a színét meg h ugyanolyan-e mint a kontroll csík, és ugyanolyan.
2013. dec. 6. 16:17
 7/26 A kérdező kommentje:

Na, sikerült géphez jutni, itt vannak képek:


[link]


[link]


Nem tudom, ez mennyire látszik a képen, de élőben rózsaszín a csík. Nem én vagyok hülye, a párom szerint is rózsaszín. Mit gondoltok?

2013. dec. 6. 18:04
 8/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez megatív, de drukkolok, hogy az legyen amit szeretnél.

Nekem mindegyiken volt ilyen, bár késöbb el is tünt, ahogy megszáradt.

Sajnálom, de szerintem az nem az a csík aminek lennie kéne, szóval nem a kontroll csík. De azért csinálj holnap egy másmilyet.

2013. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Nem fogok kétségbeesni, ha negatív, mi konkrétan még nem próbálkozunk, megszakítással "védekezünk", aztán ha jön, akkor várjuk szeretettel. Csak késik egy hete, fáj a mellbimbóm érintésre, nem zsírosodik a bőröm, mint mensi előtt szokott, és elég bő folyásom van. Gondoltam, megér egy tesztet, és ezt kaptam :)

Aki látott már ilyet, vagy van véleménye, nyilatkozzon :)

2013. dec. 6. 18:16
 10/26 anonim ***** válasza:
Ez sajnos negativ,ilyen minden teszten szokott lenni.Legalább is amiket eddig én csináltam azon volt.
2013. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!