Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyankor mi van, ha a terhessé...

Olyankor mi van, ha a terhességi teszten megjelent egy második csík, de nem ott, ahol kellett volna?

Figyelt kérdés
X-epil terhességi teszt, szép, erős kontroll csík. Megjelent viszont egy második csík is, csak nem ott, ahol kellene neki, hanem az illesztésnél. A csík tökéletesen szabályos és ami furcsa, hogy rózsaszín. Haloványabb valamivel, mint a kontrollcsík, de jól látható. Ilyenkor mi van? Nyilván a hibás a teszt, de vajon terhes vagyok, csak rosszul van összerakva a teszt, vagy nem vagyok terhes, és véletlenül rózsaszín? Ilyet még sosem láttam, és a képeket elnézve másnak nem szokott ott semmilyen csík lenni. Tapasztalat esetleg?

2013. dec. 6. 15:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
8. vagyok, ha esetleg csinálsz másikat, majd írd meg mi lett, mert mostmár én is kíváncsi vagyok :).
2013. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Majd reggel csinálok, azért nem árt az ilyesmit tudni :) Nekem a közeljövőben ez sok mindent befolyásolna, úgyhogy eléggé izgulok. Akármi is lesz, egyik lehetőség sem rossz, örülnék a babának, de úgy is jó, ha nem jön még. Ez a viszonylag nagy késés, gyanús, nem jellemző nálam, hogy ennyit késne, de majd meglátjuk.
2013. dec. 6. 20:03
 13/26 anonim ***** válasza:
Írd meg mi lett majd holnap!!!drukkolok
2013. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Írok mindenképp, ha teszteltem :)
2013. dec. 6. 20:21
 15/26 anonim ***** válasza:

:) mindenképp furcsa de nekem van egy olyan érzésem,hogy ezek pozitív tesztek...mitől lenne két csík,ha nincs hcg?


Nagyon kíváncsi vagyok és drukkolok,hogy olyan legyen,amilyet szeretnél!:)

2013. dec. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem ott van az illesztés? Szerintem ez így akkor nega, de hátha!
2013. dec. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Lienah ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy ez egy pozitív teszt, maximum elég alacsony még a hcg szinted... és ahogy már írtam fals negatív van, de olyan hogy pozitívnak néz ki és közben negatív viszont nincs.

Egyre kiváncsibb vagyok:)

2013. dec. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

a ma reggelin még ilyen csík sincs, úgyhogy jó eséllyel az is negatív volt. Hát úgy néz ki, nem vagyok terhes.

Tudom melyik akcióból lehetett, mert mondta akkor rögtön a párom, hogy szerinte akkor elszúrta, 16 nap telt el azóta, már mutatnia kéne, nem?

2013. dec. 7. 07:41
 19/26 Lienah ***** válasza:

Én majdnem 5hetes voltam amit már hajlandó volt mutatni a teszt, elötte negatívakat "pisiltem"..

Viszont az, hogy ezen az újabb teszten már semmiféle ilyen halvány csík nem volt azt jelenti hogy negatív, főleg mert reggeli elsőből csináltad ahol ugye magasabb koncentrációban kéne lennie a hcg-nek:( Azért ha továbbra sem jön meg, cirka 1 hét múlva csinálj újabb tesztet!!

Amúgy sajnos az X-epil-ről azonkívül, hogy nekem sincsenek jó tapasztalataim, itt is elég sok negatívat olvasok...

2013. dec. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Hát most pár napig biztosan jegelem a dolgot. Én elhinném simán, hogy negatív, ha megjönne végre, de semmi jelét nem tapasztalom. Sok olyan van itt a fórumon egyébként, akiknek a 40. nap fölött lett végre pozitív a teszt, addig nem, de úgy gondolom, hogy azért nem olyan általános ez. Meglátjuk, hétfőig biztosan várok, de inkább tovább kellene, ha bírom idegileg :)
2013. dec. 7. 07:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!