Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap a barátom elég részeg...

Tegnap a barátom elég részeg volt és meg akart ujjazni, még szűz vagyok, a simogatást engedtem, de többet már nem és előtte a péniszét fogta. Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
és nemtudom h terhesvagyok-e?:S am menstruáció előtt vagyok.. légyszives segítsetek!!!!
2008. júl. 12. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy terhes! Ha tanultál volna némi biológiát tudnád, de lehet h korban még az általánosnál sem vagy...
2008. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Azt nem írtad,hogy tényleg megujjazott-e,vagy csak akart.Ha nem történt meg akkor nincs miről beszélnünk.Ha megtörtént,akkor ha nem került előváladék,vagy sperma az ujjára akkor szintén nem lehetsz terhes.Ha viszont rákerült az ujjára az "anyagból" mielőtt megujjazott,fenn áll a terhesség veszélye.Remélem segítettem!
2008. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ám ilyenkor a képzelet erö.Nyugodj meg,ha több nem volt,nincs esélyed terhességre.Most izgulsz,de igy tanulsz belölle,és ha élesben megy remélem vigyázni fogtok.
2008. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Csatlakozom a második válaszolóhoz, de szerintem megnyugodhatsz :)
2008. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De most nemtudom mi van mert 11én kellett volna megjönnie... és akkor volt ez a bizonyos este.. és még mindig nem jött meg:S
2008. júl. 14. 03:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg csinálj tesztet,bár szerintem kizárt,hogy terhes vagy!
2008. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2015. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!