Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megvagyok ijedve hogy valami...

Megvagyok ijedve hogy valami bajom van. Van valaki akinek így lett babája?

Figyelt kérdés

Mielőtt leírnám, azt fontosnak tartom elmondani hogy az én családomba közeli rokonok,családtagok, köztünk anyukám is menstruált amikor velem volt terhes. Csináltam egy tesztet a nemvárt előtt egy nappal amin halványan megjelent a második csík is majd eltűnt. Aztán rá egy napra mondhatni rendesen meg is jött. Én mindig csak az első max a második napig görcsölgetek aztán utána már semmi bajom. Ma, az 5. napon el is múlt a menstruációm, de a derekam úgy fáj és szúr hogy az hihetetlen, de csak néha. Alul a hasam is sokszor szúr és görcsöl mintha az első napon járnék.

Sok tesztem van és nem bírtam várni ezért tegnap délutáni pisiből csináltam egy tesztet ami full negatív lett. Szerintetek csináljak tesztet még? És ha igen, mikor? Nem szeretném bele élni magam, csak aggódom és nem tudom ez még jelenthet-e így babát. Szeretnénk nagyon egyébként! Köszönök minden választ!!


2013. dec. 6. 19:05
 1/3 anonim válasza:
Csinálj még tesztet, hogyha pedig sikertelen, akkor próbálkozzatok még. :)
2013. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2013. dec. 6. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti nem vagy terhes. Csinálhatsz tesztet, de úgy gondolom felesleges.

Kitartást neked, és remélem sikerül mihamarabb a babaprojekt:)

2013. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!