Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megpuhult a mellem, viszont...

Megpuhult a mellem, viszont életemben először rendszeres hőhullámaim vannak pár napja (2 napja késik) Szerintetek?

Figyelt kérdés

Már nagyon szeretnénk babát, de próbálkozni csak 1-2 hónap múlva fogunk, addig megszakítás. Tudom így kicsi rá az esély, de annyira szeretném :)

Tesztelni még nem fogok, csak ha pl hánynék, vagy ha már 2 hetet fog késni. Inkább csak tapasztalatotok érdekelnének.


Bár szerintem mensi lesz, mert a cicim mindig így reagál előtte.



2013. dec. 7. 05:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez bármi lehet! De minek várnál 2 hetet?
2013. dec. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért mert télen meg nyáron szokott lenni 1-1 hónap amikor 2 hetet késik. Amúgy meg max 1 nappal jön előbb vagy később. És annyit csalódtam már emiatt, hogy most nem szeretnék, mert szerintem még ma megjön :D
2013. dec. 7. 05:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha hissed ha nem nekem az elso terhessegi tunetem a hohullam.Alapjaban fazos vagyok,es par napja gyotornek a hohullamok.

Pozitiv is lett a tesztem.Drukkolok!

2013. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok!


Így hogy megpuhult a mellem (mint mensi előtt), meg hogy csak megszakítással voltunk együtt így is reménykedhetek?

2013. dec. 7. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!