Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek ha nem rendszeres...

Mit tegyek ha nem rendszeres a menzeszem? De kis babát szeretnénk a párommal? Ilyenkor is van pete érés ha csak 3-napig tart a menzesz és nem vérzek hanem olyan mint amikor el múlik! Mit tegyek, hogy tudjam van pete érésem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el nődokihoz, és csináltass egy uh-t meg két vérvételből kiderül, hogy van e peteérésed. Ha nincs gyógyszerrel tudnak rajta segíteni.
2013. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vezethetsz hőgörbét is, így 2 max. 3 ciklusból kiderül, hogy van-e peteérésed.
2013. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ELsősorban egy jó endokrinológust és egy nőgyógyászt keress. Akik csináltatnak hormonvizsgálatot ebból egyből kdierül mi a gond és hogy lehet segíteni.
2013. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 vagyok, és annyit még "belekérdeznék", hogy mióta szeretnétek babát, esetleg csak most vágtok még bele? És mennyire "ér rá"?

Mert ha csak most vágtok bele, és még nem sürget az idő, akkor én egy évig biztos hogy csak szabadon szerelmeskednék, nem gondolkodva azon, hogy van-e és ha igen, mikor peteérésem.

És az is kérdéses, hogy mit értesz "nem rendszeres" alatt, mert az én dokim szerint ha 20-40 nap közé esnek a ciklushosszak, akkor az még rendszeresnek tekinthető, csak ami ettől eltér, az nem.


Szóval itt sok szempont van, és csak a körülményektől függően kellene "teljeskörű kivizsgálásra rohanni".


Sok nőnek jött már össze baba korántsem "svájci óramű szerű ciklussal".


(Az én ciklusaim is 27-35 nap közöttiek voltak mindig, mikor hogy és 3 gyermekünk mindig elsőre összejött, amikor szerettük volna...)

2013. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam már tejes körű ki vizsgáláson ( ott derítetek ki,hogy az inzulin termelésemmel baj van egy szóval arra kapok gyógyszert! Most voltam 2-hete hormon laboron és jó lett az eredményem csillag mentes!! A Hormonokkal nincs baj!! Már 5-éve nem szedek fogamzás gátlót és már 1-éve nem védekezünk!
2013. nov. 6. 14:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint IR-d van? A hármas kezelést tartod? Mert ez simán lehet az oka annak, hogy nem esel teherbe. Leírnád esetleg az eredményeidet?
2013. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!