Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a tesztről?

Mit gondoltok erről a tesztről?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 7. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Negatív
2013. dec. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én negatívnak látom. Ismételd meg két nap múlva, vagy esetleg holnap reggel, hátha :)
2013. dec. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez negatív. Amit láthatsz esetleg, az egyértelműen csak száradási csìk.
2013. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lienah ***** válasza:

Nagyon negatív:(, én a helyedben csak 1hét múlva csinálnék újabbat.

Szorítok hogy előbb-utóbb kétcsíkos legyen:)

2013. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem selejtes? Karcolások vannak rajta, illetve pont a tesztvonalnál hiányzik egy darab. Egyébként 3 percen belül fotóztam. Én is negatívnak gondolom, csak amikor ment fel láttam a vonalat a tesztzónában. Fura volt nekem.
2013. dec. 7. 10:13
 6/8 Lienah ***** válasza:
A tesztek 90%-a úgy működik, hogy amikor a vizelet megy feljebb és feljebb akkor látszik (felvillan) a második csík is, aztán amikor "végigér" a vizelet, ha negatív eltűnik, ha pozitív akkor erősebben látszik.
2013. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy szimpla negatív eredmény, semmi selejtre utaló nyomot nem látok rajta.
2013. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mostanában teszteltem párszor. :) Egyikén sem volt másik vonal egy másodpercig sem, persze nem is ezt a fajtát használtam. 3-4 napom még simán van, szóval nem aggódom. Digitális tesztet szeretnék venni, csak eddig még nem kaptam. Azon legalább nem kellene csíkot várni, mert kiírja amit kell. Egyébként kedden már látott a doki egy kis petezsáknak vélhető pöttyöt a nyálkahártyámban, hát nagyon kíváncsi vagyok.
2013. dec. 7. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!