Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a tesztről...

Mit gondoltok erről a tesztről? Clearblue és tegnap du csináltam.

Figyelt kérdés

11 dpo volt tegnap.

Szerintetek lehet ez szellemcsík? Lehet a CB is átverős? Tapasztalatokat kérek tőletek,mert 2éve várunk a babára és nagyon izgulok, hogy most vajon mi van?!!?

Tudom türelem, meg hasonló okosságok :D


[link]


A teszt du-i, a kép meg esti.


2011. máj. 11. 06:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív. Gratulálok:)
2011. máj. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű pozitív!GRATULÁLOK!
2011. máj. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám egyértelműnek, de végülis a 11. DPO-n már ez is csoda. Talán pozitív. De ismételj reggeli első vizeletből egy másik teszttel!
2011. máj. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!!!

Tudom, pontosan ilyen kétkedős vagyok én is!

Egyik percben sírok,ahogy megnézem a teszten a szép kék csíkokat, másik percben meg végem van.

Ráadásul megjön érzésem is van,nem durván,de na.


Azért ha valaki írna, akinek pont ilyen volt a tesztje, ami csak erősödött, hát az jól esne. :)


A reggeli első pisiről lemaradtam,tegnap direkt ma reggelre vettem,de persze nem bírtam ki és rögtön megcsináltam.

Gyanítom ma kettőt kell vennem, ha akarok holnap reggel is csinálni ;)

2011. máj. 11. 08:54
 5/31 anonim ***** válasza:

Szrintem is pozitív! Ha összehasonlitom az én negatív tesztemmel akkor meg főleg!!!

Gratulálok!!!! Mennyire vágyom egy ilyen tesztre :(

2011. máj. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
38%
ez negatív sajnos,majd ha telibe lesz a csík jó szélesen lesz kék akkor mondható pozitívnak..ja és száradás után válik általában ilyenné a teszt
2011. máj. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Hat en nagyon drukkolok Neked! 1000-el!!!
2011. máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív. Bár nem tudom, hogy nem várt előtt, vagy után vagy, de délutáni pisiből ez jó. Csinálj reggeliből is, ha az erős, akkor minden OK. Gratulálok!
2011. máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tegnapi a teszt, 11. dpo-n du készült.

Szombatra nem várom.


Most csináltam egy HCG LINE tesztet,ami tiszta hómező, úgyhogy lehet csak vaklárma.. :(( (ebben a patikában nem volt más,de ezt nem ismerem)

2011. máj. 11. 10:25
 10/31 anonim ***** válasza:
Nekem semmi mas teszt nem mutatta ki a terhesseget csak egyedul a clear blue. Ugyan olyan vekonyka kis halvany csikom volt mint neked es az eredmenye egy most 15 honapos kisfiu. :) Meg pontosan emlekszem a napra amikor reggel megcsinaltam a clear blue tesztet es hasonlo lett az eredmeny mint nallad. Teljesen besozva rohantam a patikaba es vettem 2 masik fajta tesztet (az egyik 10-es erzekenysegu volt talan qupido a masikra mar nem emlekszem de valami first...). Gondoltam, hogy ha a clear blue-val ilyen halvany akkor biztosan a 10-es erzekenysegu qupidoval kiveri majd a szemem a csik es ezt adom oda a ferjemnek este. Hat csalodtam mert hofeher volt mindket tesztem. Aztan eltelt 4 nap es akkor barmelyik teszten mar megjelent a csik. Ugyhogy azt tanacsolom neked varj par napot es tesztelj ujbol. Tudom milyen nehez en is kibogtem magam es szidtam a clear blue-t mint a bokrot pedig valos volt. Sajnos az is tortenhet, hogy elkezdodott valami, termeltel egy kis hcg-t de abbamaradt. Sokan ezt esztre sem vennek mert nem tesztelnek ilyen koran. De szivbol kivanom, hogy baba legyen es minden rendben legyen veletek. Megy a drukkk! :)
2011. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!