Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pco-s, megvolt a menszesz,...

Pco-s, megvolt a menszesz, mégis terhes? Lsd lennt.

Figyelt kérdés

Késik a mensim,pár napja,és fizikailag rettentő szarul vagyok(derékfájás,szédülés,émelygés)viszont az előző hónapban,megvolt(ha babás vagyok,akkor kb.7-8hetes lehetek)

Metet szedek,(tudom okozhat ilyen tüneteket)de eddig nem voltam tőle szarul. Merjek tesztelni,vagy csak bemagyarázom magamnak az egészet??


2009. nov. 23. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Mikorra nem vártad? Hőgörbéd nincs? Szerintem nyugodtan tesztelj, nagyon is lehetséges, hogy Babát vársz.

Szorítok Neked, és írd meg, hogy mi lett az eredmény.

2009. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már 1 hete késik,nincs hőgörbém,mert nagyon rendszertelenül kelek a munkám miatt,így nem tudnám mindig egyformán mérni reggel. Lehet reggel ellövök egyet,bár jövő héten mennem kell a dokimhoz a pco-m miatt.
2009. nov. 23. 09:17
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem csinálj most egyet. egy hét késés után mr kimutatja
2009. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sajna nincs itthon..:(:(:(((( du.megyek vásárolni,akkor veszek(remélem,h +, attól félek tényleg csak bemagyarázom..)
2009. nov. 23. 09:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Várjuk az eredményt!

Pozitívat neked!

2009. nov. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jaj,köszi,aranyosak vagytok!!
2009. nov. 23. 11:10
 7/10 anonim ***** válasza:
szia! na vettél tesztet? drukkolok ám érted! Írd meg ha van vmi fejlemény!
2009. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jaj istenem, - lett,én ebbe már bele őrülök. Csajok,miért ilyen nehéz,vajon ez a büntetésünk?
2009. nov. 23. 18:34
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó: nagyon sajnálom de ne add fel! következő hónap új esély! jön az a picurka ne félj! h büntetés-e azt nem tudom, de nem hiszem! Hidd el, így még jobban fogsz örülni a kis Csodádnak! Drukkolok h mihamarabb sikerüljön! Sok sikert és még több kitartást! NE ADD FEL SOHA!!
2009. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyos vagy:)
2009. nov. 23. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!