Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baba vagy nem...

Szerintetek baba vagy nem várt lesz? Hőgörbe lent.

Figyelt kérdés

Mára nem vártam.eddig semmi.máskor mindig reggelre jön meg.görbe alapján szerintetek melyik esélyesebb ?

[link]


2013. dec. 8. 15:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem emlékszel hogy mit csináltál nov. 16-án este? Nem ittál sok alkoholt, vagy rosszul voltál ilyesmi?

Csak mert másnap volt egy megemelkedett hőd, és ha azt nem lehet kizárójelezni valamilyen okból, akkor elvileg peteérésed sem volt ebben a hónapban, legalábbis a szabályok szerint.

2013. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hány napos szokott lenni a luteális szakaszod?

Mert ha amúgy 14 napos, de most már 16. napja fent van a hőd, akkor esélyes a baba.

Ha amúgy is hosszú szokott lenni, akkor bármi lehet...

2013. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Első: Hogyne lett volna peteérése?

A görbén egyértelműen kivehető, hogy 13. napon volt ovuja...

2013. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A szabály szerint akkor lehet megemelkedettnek venni egy hőt, ha az őt megelőző 6 napnál magasabb. Ez a szabály nem teljesül. A ciklus.hu nem tudja az összes szabályt, és csak akkor "működik jól", ha tök szabályos egy ciklus. A bonyolultabb helyzetekben össze-vissza behúzgál vonalakat.
2013. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Viszont ha volt ok arra, hogy megemelkedett azon a napon a hő, pl. mert rosszul aludt, fájt a feje vagy alkoholt fogyasztott előző este, akkor jó lehet így a kiértékelés.
2013. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem iszom alkoholt.16 nap szokott lenni a luteális szakasz.mindig pontosan 16.nap reggelre jön meg.

bárcsak baba lenne.

2013. dec. 8. 16:12
 7/18 A kérdező kommentje:
nem fájt a fejem,ugyanúgy aludtam mint mindig /szerintem/.
2013. dec. 8. 16:14
 8/18 anonim ***** válasza:

"A szabály szerint akkor lehet megemelkedettnek venni egy hőt, ha az őt megelőző 6 napnál magasabb"


Nem kell ennyire mereven értelmezni a dolgokat.


A görbén (annak ellenére, hogy szerinted a "szabálynak" nem felel meg) tökéletesen kivehető az ovuláció.

2013. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor ha holnapig semmi akkor a teszt már tutira kimutatja igaz?
2013. dec. 8. 16:23
 10/18 anonim ***** válasza:
Nagyon esélyes a dolog,mert szépen fenn van a hőd.Szerintem a holnap reggeli teszt,de ebben az esetben már a ma esti teszt is kimutatja ha van baba :)
2013. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!