Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt könnyebb teherbeesn...

Kinek volt könnyebb teherbeesni hőgörbével, ovulációs teszttel és barátcserjével?

Figyelt kérdés
hőgörbét már több hónapja vezettek most szeretnék rendelni ovulációs tesztet és barátcserjét háta még könnyebben jönne a baba :)

2013. júl. 9. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na én meg hőgörbét nem vezettem, viszont ovutesztet használtam és barátcserjét is szedtem.

Ovutesztet kezdtem először használni, az alapján láttam, hogy 2-3 nappal késöbb van peteérésem, ez sokat számított. A következő hónapban kezdtem a barátcsrejét, a ciklus első napján, ovutesztel ellenőriztem a peteérés időpontját és onnantól kezdve, tehát pé után ittam a palástfűteát is. Abban a hónapban sikerült is, ikreim lettek:) Már 2,5 évesek.

2013. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ez hány hónap alatt sikerűlt?
2013. júl. 9. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
ovutesztet használtam,és mindkétszer,rögtön terhes lettem
2013. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapig használtam a tesztet, első hónapban nem tudtunk megfelelő időpontban együtt lenni, másodikban már igen, abban szedtem a barátcserjét is. Tehát már azelső barátcserjés-palástfüves hónapban terhes lettem.

Első voltam!

2013. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!