Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyinek kell lenni a z ovu...

Mennyinek kell lenni a z ovu napján a hőmnek? Sima hagyományos lázmérővel is lehet mérni? Nov.20-án a hőm 36.5, nov.23 a hőm 36.7! November 13-án jött meg mikorra várható az ovum?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Az ovut - így látatlanban - nov. 27-29 köré teszem, de addig is mérd a reggeli hődet szorgalmasan. Egy tized különbség nem igazán számít, ha felmegy legalább 36.9-re, akkor gyanakodhatsz! Általában ovu előtti napon leesik a hő, tehát ha lesz egy mondjuk 36.3-as reggeled és másnap 36.9 akkor az tuti peteérés, akkor kell akciózni! Sok sikert!
2009. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak a saját tapasztalatomat tudom neked leírni. Nekem az alaphőm 35.8. Amikor leesik akkor 35.5 szokott lenni, majd másnap felmegy 36.3-ra. Tehát az alaphőhöz viszonyítva kell feljebb mennie kb.4-5 tizedet.
2009. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!