Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így mennyi esély van a teherbe...

Így mennyi esély van a teherbe esésre? (Bocsánat ha hülyeséget kérdezek)

Figyelt kérdés
A párom úgy ment el hogy végig a hüvelyemnél volt, de nem rakta be egyáltalán, csak közben oda nyomta és mozgott mintha benn lenne. Tudom hogy nem ilyen egyszerű teherbe esni, én nagyon szeretnék kisbabát, és ő is, csak ez éppen így sikerült. Így is van esély rá vagy ez halott ügy? Köszönöm szépen!!
2013. dec. 9. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz , hogy baba legyen, a spermának be kell kerülnie a méh üregébe a méhszájon keresztül. A spermiumok nem kis kirándulók két heti száraz élelemmel a hátizsákjukban, hogy most a hüvely bejárattól egészen fel a méhszájig felmenjenek , ott másszanak fel a falon, be a méhszájon és a méhüregben végig fel, és onnan meg a petevezetőbe... felspriccelés után is még baromi veszélyes és hosszú út áll előttük, nemhogy egész lentről. Szerintem ez nem fog összejönni.
2013. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Igen, én is így vélekedek, de jobb ha mástól is hallom/látom. Elvakít hogy mennyire szeretném sajnos. Köszönöm szépen!
2013. dec. 9. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit kínlódsz?Dugj megint.
2013. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnétek gyereket, miért nem szeretkeztek "rendesen"? Hogy legyen esélye is a teherbeesésnek????
2013. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!