Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez még az elfogadható kategóri...

Ez még az elfogadható kategóriába tartozik? Van esély a teherbeesésre valaha?

Figyelt kérdés
8 hónapja nem szedek gyógyszert, azóta 26-32 napos ciklusaim vannak, és nem jön össze a baba. úgyanúgy napra pontosan kéne megjönnie minden hónapban, vagy hogy van ez? Ez az összevisszaság a peteérés hiányát jelenti?
2013. nov. 25. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem soha életemben nem volt pontos a menzeszem, és 29 éves vagyok... 28-42 napig volt már ott minden. Ennek ellenére már 2x estem teherbe.. :) Nyugalom! Sikerülni fog! Azért ha 1 év után nem akar jönni az a babuci, menj el egy dokihoz. Sok szerencsét kívánok a mielőbbi babásodáshoz! :)
2013. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Próbáltál ovu tesztet? Vagy esetleg a reggeli hőmérőzéssel megtudhatod h van-e tüszőrepedésed.

Nekem is 1-2 napos eltérések vannak a ciklusaim között és mégis van peteérésem.

2013. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36 napos ciklusaim vannak pontosan 1 év alatt jött össze.
2013. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

28-33 napos ciklusaim voltak mindig! Elsőre összejött a fiunk!

Sőt, a 6 hetes kontrollon már látott peteérést a dokim. Szülés óta is 28-33 naposak!

2013. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem fogamzásgátló abbahagyása után 7 hónap kellett a teherbeeséshez. És világ életemben nem volt napra pontos menzeszem. A 23 naptól a 30-ig volt minden.

Az a lényeg, hogy minden hónapban megvan.

Már csak a jó időt kéne elcsípni az együttléthez.

2013. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát ez az! nemhiszem el hogy 8 hónap alatt nem csíptük el :P

bezzeg ha nem akarnám...

nem hőmérőzöm, megpróbáltam, de annyira pontosan kell, különben nincs értelme, és nekem nem ment a pontosság... múlt hónapban elkezdtem használni a mikroszkópot, azt tudom értelmezni, és volt páfrány is 2 napig, de azt hallottam hogy az nem megbízható. köszönöm a válaszokat, meg a biztatást! :)

2013. nov. 25. 16:30
 7/10 anonim ***** válasza:
28-38 napos ciklusok, PCOS, inzulinrezisztencia, és mégis sikerült elsőre. Anyum egészséges volt, nekik én 6 év után sikerültem, 8 hónapos koromban lett várandós hugival, fogamzásgátló mellett esett teherbe, 4 évre rá öcsémmel. Szintén egészséges unokatesóm 1 év próbálkozás után lett várandós, pedig óramű 28 napos ciklusai vannak, uh-val igazolt peteéréssel. Én voltam az egyetlen "defektes", nekem sikerült a leghamarabb. :) Csak azt akarom ezzel mondani, hogy nem kell izgulni. 10-14 sikertelen hónap után lehet felkeresni egy nőgyógyászt esetleg, majd a párodat is kivizsgáltatni, de én talán másfél év sikertelenséget mondanék inkább. Hajrá! :)
2013. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tejóég, ha 6 évig kell várnom akkor végem :( 30 éves vagyok. ha ezt tudtam volna hogy néha ilyen nehéz, hamarabb nekiállunk :P persze előre aggódni nincs értelme, bármi előfordulhat ezek szerint :)
2013. nov. 25. 16:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaj! Dehogy kell 6 évet várnod!

De ettől függetlenül,ha aggódsz, menj el dokihoz!

Mondd azt,hogy már egy éve nem jön össze! :)

2013. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tervben van, csak valahogy mégis úgy vagyok vele, hogy jó lenne, ha csakúgy összejönne. nem szerettem volna emiatt időzítetten együtt lenni, mert félek az meg rágörcsölés lenne. talán várok még úgy 2 hónapot...
2013. nov. 25. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!