Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedek, terhes...

Fogamzásgátlót szedek, terhes tüneteim vannak. Kínomban 5napja mérem a hőmet reggel, ami 37, 0-37,2között ingázik. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Volt épp 5napja a megvonásos vérzésem,amit sűrű barnázás és enyhébb görcsök kísértek.Nem akarok gyereket! Tesztet sem tudok venni,párom nem is tudom mit szólna hozzá -.- néha párszor nyilallik a méhembe,a melleim feszülnek.Nem émelygek,inkább válogatós vagyok.Ma reggel pedig meglepően nagy vizes folyással ébredtem.Sosem mértem a hőmet,de lehetséges ha alapból magas a hőm ez nem utalna rá? :(

2013. dec. 10. 19:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Pedig vegyél tesztet, nem egy gyerek fogan tabi mellett.
2013. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

5 napos mérésből még nem fogsz megtudni semmit.

Miért nem tudsz tesztet venni, kb már minden sarkon lehet kapni, párszáz forintért!?

2013. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Vidéken lakunk.Én elvesztettem nemrég a munkahelyem.A legközelebbi város 8km-re van.A párom össze omlana ha tesztet venni mennék,vásárolni ketten megyünk mindig kocsival mivel a benzin olcsóbb nekünk.Kifogásom sincs miért sűrgős a városba mennem..És ha én most terhes leszek,elvesztek mindent amit nagy nehezen értem el.1Hónapja költöztünk még csak össze :(
2013. dec. 10. 19:47
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Hiába méred a hömérsékletet, a fogamzásgátló mellett semmi értelme.


2. Elevel hömérsékletet csak úgy lenne érdemes méregetni, ha rendszeresen az egész ciklusban méred, így fölösleges.


3. Elvileg tabletta mellett akkor lehetsz terhes, ha vagy nem szabályosan szeded, vagy valami "hatástalanította".


4. Vagy veszel tesztet, vagy elmégy orvoshoz, másként nem tudod meg, hogy terhes vagy-e vagy sem.


5. Ha nem akarsz gyereket, akkor minél elöbb kellene valami biztosat tudni, mert különben nem tudod elvetetni, ha nem akarod megszülni.

2013. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
"A párom össze omlana ha tesztet venni mennék" - és akkor mit fog csinálni, ha kiderül idövel (TESZT NÉLKÜL), hogy terhes vagy!?!?!?!?!?
2013. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken lakunk-vidéken is van gyógyszertár, drogéria, gyógynövénybolt, abc, benzínkút-ezeken mindben lehet kapni.

Ha nem megy, kérj meg egy barátnőt vegyen neked, aki elmehet boltba egyedül.

2013. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
És ha én most terhes leszek,elvesztek mindent amit nagy nehezen értem el-szabad tudni mi az???
2013. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Az a dolog hogy össze költöztünk nem kis dolog volt.Párom szüleinek feltétele,ha elköltözik haza már nem költözhet.De engem választott.Azóta egy állami cég utolsó körébe bekerültem,valószínű felvennének,az sem egy könnyű menet de terhesen lőttek ennek.
2013. dec. 10. 20:05
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

"Az a dolog hogy össze költöztünk nem kis dolog volt.Párom szüleinek feltétele,ha elköltözik haza már nem költözhet.De engem választott."


És ha terhes lennél, akkor EZT elvesztenéd????? Mert ebbl az jön le, hogy a barátodnak csak addig kellesz, amig nincs gyerek - és ez elég siralmas lenne.


Hány évesek vagytok? Mert az eddigiek alapjßan igencsak gyerekesnek tünsz.

2013. dec. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
:D én a világ végén lakom.Gyógyszertár sincs a falunkban,gondolhatjátok nuku drogéria,benzinkút stbstb..van 2kisbolt és kifújt -.-
2013. dec. 10. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!