Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Október 28-án...

Terhes vagyok? Október 28-án volt meg utoljára, a nemvárt napja után csináltam tesztet délutáni vizeletből, pozitív majd és azóta is amiket reggel vagy este csináltam pozitív. Van émelygés, mell feszülés, de pici kis has fájás is.

Figyelt kérdés
Milyen a hasfájás mekkora mértékű ami még belefér és betudható a terhességnek? Méh szalag nyúlás milyen?
2013. nov. 29. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2013. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:

Ha olyan érzésed van mintha megakarna jönni az még ok. De ha nagyon erősen görcsölsz vagy vérzel esetleg elkezdenél barnázni akkor irány az orvos.

Gratulálok neked és jó baba várást.

2013. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:

Enyhe görcsök simán beleférnek, ha nincs egyéb tünet (vérzés).

A méhszalagok nyúlását úgy 14-16 hetesen fogod erősebben érezni.

2013. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Egy kis hasfájás nem gond! Nekem is fájt, de szerencsére nem lett semmi gond!

29 hkm

2013. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
Nekem 7-10. hét körül fájt jobban a hasam el is kezdtem szedni a magne B6-ot azt mondta a dokim akkor kezd el nőni a baba rohamosa, én is megijedtem először.
2013. nov. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:

nekem az elejétől görcsölgetett, nem olyan guggolósan de éreztem rendesen. Van amikor egy hétig semmi utána meg megint visszajön. Most 12 hetes vagyok tegnap előtt eléggé görcsölt pihentem egész nap, tegnap meg olyan volt mintha izomláz lenne a felső hasizmomba. Ma megint semmi. Ez ilyen

És Gratula.-

2013. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 sz.nikol ***** válasza:
Én 27.-én reggel teszteltem halvány pozitívat. Ma is csináltam tesztet és erősebb lett a csík. Nekem is van néha hasszurka. Tegnap pl egy ponton szúrt pár percig egy kicsit, de nem durván. Emellett a derekam estére le akar szakadni. Néha mindjárt megjön érzésem van. Holnapra nem várom. Remélem nem lesz semmi probléma.
2013. nov. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nagyon vártuk már hogy teherbessek és ezért persze minden kis apró jelre odafigyelek. Mikor érdemes először menni dokihoz,hogy legyen már szívhang is?
2013. nov. 29. 16:07
 9/71 anonim ***** válasza:
Èrdemes megnézetni szerintem 5-6 hèten hogy jó helyen vam e. Szívhang biztosan a 7 hèten màr van. Írd meg mi lett.
2013. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:
Rendben mindenképp megírom én a 7.hét körülre terveztem,de akkor tartom is magam ahhoz az még 2 hét addig megpróbálok nem aggódni.
2013. nov. 30. 13:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!