Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a jóstesztként használt...

Ha a jóstesztként használt ovuteszt, pozitív, akkor van esély a babára?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek, mert még soha nem csináltam ilyet, és nem értek semmit.

Ma vagyok a ciklusom 24. napján, 14. napon volt peteérésem. Most csináltam egy ovutesztet, és épphogy halványabb a tesztcsík mint a controll csík, nagyon jól látszik. Sajnos csak utána olvastam, hogy reggeli vizeletből kellett volna csinálni. Akkor ez most nem érvényes? Vagy így is van esély a babára?

Ami szokatlan volt ebben a hónapban, hogy a 21-22. napon sűrű folyásom volt, ma meg tök száraz vagyok. Mellfeszülésem szinte nincs is, pedig a mensiig mindig szokott lenni. Már régóta próbálkozunk.


Köszönöm szépen Lányok a válaszokat!


2009. nov. 23. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Jóstesztet reggeli vizeletből kell csinálni, mint a terhes tesztet. Több napon keresztül, hogy látható legyen, ahogy napról-napra erősödik a 2. csík, de szerintem felesleges, mert nagyon becsapós. Az is lehet, hogy már a köv. hónapi LH-t mutatja. A terhesség megállapításához sokkal jobb a terhességi teszt. Várj még pár napot, s a nem várt napján csinálj tesztet.
2009. nov. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját tapasztalatom írnám le. Engem nem csapott be az ovuteszt (jósként). Én már a nemvárt (nov. 4-5.) előtt (nov. 1-jén) elkezdtem ovuteszttel jósolni. De előtte utánaolvastam, hogy is kell. Azt írták, mindenképp reggeliből, mert akkor mutat hcg-t. Ha délutániból csinálod, valószínűleg azt mutatja, amit az előző válaszoló is írt, hogy kezd termelődni az LH a szervezetedben a köv. ciklushoz. Szóval reggel kell csinálni, mintha terhestesztet csinálnál, és legalább 2-3 napon keresztül. Ha erősödik, akkor csinálj hcg-t, mert akkor már az is ki fogja mutatni. Ehhez még nekem segítség volt a hőgörbe, mert láttam, hogy magasan van még mindig a hőm, így reménykedtem. Be is jött. Egyébként nov. 3-án már a hcg-m is jól kivehető + volt.
2009. nov. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! Most már értem legalább, hogyan működik. :)

Második válaszolónak Gratulálok a Babához, jó egészséget kívánok Nektek!

2009. nov. 24. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!