Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az baj, ha nem erősödnek a...

Az baj, ha nem erősödnek a teszten a csíkok? Az orvos 9 mm es endometriumot írt, de nem látott semmit. A tesztem tegnapig erősödött szépen, de ma már nem. Bár nem első reggeliből csináltam, de nagyon halvány lett. Félek, hogy még sincs baba.

Figyelt kérdés
Volt valaki akinek nem erősödött a tesztje, de mégis babája lett????
2013. dec. 11. 10:30
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
November 7.én volt utolsó mensim.
2013. dec. 11. 10:30
 2/19 anonim ***** válasza:
nem baj a HCG szint nem mindig ugyanakoora föleg ha nem elsö reggeli vizelet volt. A másik hogy még az ugyanabból a márkáju tezstben is vannak amelyik picit érzékenyebb a másik meg kevésbé. ha van második csik van HCG is. Ha van HCG tuti elindult valami. Nagyon korán mentél orvoshoz.
2013. dec. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon köszönöm a válaszodat!!!
2013. dec. 11. 10:39
 4/19 anonim ***** válasza:

Olvastam a másik kérdésedet is. Na hasonlóan jártam én is :(

Nekünk 3.baba lett volna, november 14.-én kellett volna megjönnie,de előtte már 11.-én voltam ügyeleten barnázás miatt, nem jött meg, tesztem pozitív volt. Utána barnáztam, be a kórházba, ez volt pénteken (15mm-es méhnyálkahártya, benne felritkulás ami ugye a baba helye lett volna), utána csináltam megint tesztet 2-t, de azok halványodtak. Gondoltam hogy baj lesz! nagyon vérszegény voltam ami vérből látszott, de kaptam Duphastont, Na meg volt egy méhpolipom. Doki szerint ez is bekavart. Hétfőn voltam a magándokimnál, hüvelyi uh-n semmit nem látott, 13 mm-es méhnyálkahártya csak. Na tudtam hogy csökken annak is a mérete, el fog menni a baba.

20.-án vérezni kezdtem, elment....

Utána voltam méhfeltöltésen mert úgy volt hogy megműt a dokim a polippal, és azt mondta hogy szerencsés vagyok, mert a vetéléssel igaz, de kijött a polipom is és nem kell műteni. Most megvárom a ciklust és újra lehet próbálkozni :)


Kívánom, hogy neked ne menjen el a baba, de nekem is azt mondták, hogy így jártam jól, mert tuti lett volna vele gond.

Van 2 gyönyörű egészséges kisfiunk, ez vigasztal csak. De nem adjuk fel, most szednem kell a vasat, folsavat, Elevitet, iszok gránátalma levet és ennyi!

Minden jót!!

2013. dec. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szia. Sajnálom, ami veled történt....remélem legközelebb szerencsésebb leszel!!! Én meg, majd kiderül holnap, hogy szerencsés leszek e...megyek magán orvoshoz....
2013. dec. 11. 13:42
 6/19 anonim ***** válasza:
11.21-es vagyok. majd írj holnap mit mondott.szorítok neked, de tényleg hogy jól alakuljanak a dolgok. 1.baba lenne? KITARTÁS!
2013. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyos vagy! Írok mindenképp. Nem nem első baba, de így még sosem jártam... :(...
2013. dec. 11. 14:37
 8/19 anonim ***** válasza:

Sajnos en is igy jartam ket honapja. :-(

Nemvart utan 3-4 nappal szepen lathato pozitiv teszt. Meg a digitalis is pozitivat jelzett. Aztan naprol napra (ugyanolyan teszttel, reggeli mintavetelekkel) halvanyodott a csik. Mire a dokim elkuldott vervetelre az elsonel meg alacsony szintu hcg-t mutatott de a masodiknal mar semmit. Akkor nagyon roaszul esett de most mar ugy vagyok vele hogy ennek igy kellett lennie. Inkabb minthogy betegen szulessen. Mi is kivartunk egy ciklust es tegnap ota ujra probalkozunk! :-)

2013. dec. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
4-es,meg tudnad irni hogy a granatalma lé mire jo? (8-as vagyok)
2013. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

[link]


Én vagyok aki issza a gránátalma levet, nekem a dokim az alacsony vasam miatt javasolta, napi 2dl-t. 800 ft egy üveg.

2013. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!