Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klinikailag 5hetes terhes...

Klinikailag 5hetes terhes lennék, teszt nem igen mutatja, de orvos láthatja?

Figyelt kérdés
November 5-én volt az utsó mensim első napja, december 6-án kellett volna megjönnie, ma lenne az utolsó napja. december 7-én egy nagyon nagyon halványat teszteltem. Másnap is teszteltem kettőt is mindegyiken csak ha nagyon néztük a párommal akkor látszott. Tesztre már nem igazán költenék, mert sokat csalódtam már, de, ha teszt nem mutatja még ki és szerdán elmennék orvoshoz vagy esetleg holnap az még korai, vagy ő már megtudná mondani, hogy van e baba? Hosszúak a ciklusaim 31-33naposak.

2012. dec. 10. 11:23
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
24%

klinikai terhesség?

Ha nagyon halvány pozitív, az lehet inkább negatív.

szerintem más gond van, és még várj egy hetet, a doki sem fog semmit látni, azt fogja mondani, hogy gyere vissza két hét múlva.

menj dokihoz jövő hét vége felé

2012. dec. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
Én pozitív tesztek mellett mentem orvoshoz és nem látott semmit. Először kézzel vizsgált, nem érzett semmi változást, majd ultrahanggal és még ott sem látszott semmi. Csak azért hívott vissza 2 hét múlva, mert voltak pozitív tesztjeim, különben nem is foglalkozott volna velem. Szerintem még nálad sem fog semmit sem látni, várj egy pár hetet vagy menj el most, de most csak azt tudja majd kizárni, hogy nem lehet-e mástól.
2012. dec. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:

nekem is november 4.-én volt meg utoljára, dec 2.-ára nem vártam de előtte 4 nappal jól látható pozit teszteltem!!!

én jövő héten megyek dokihoz. mert szívhangot is szeretnék hallani már :)

szerintem ha elmész dokihoz már meg tudja mondani h terhes vagy vagy sem(kézi vizsgálattal) de uh-n is lehet h látni fog már petezsákot...bár ki tudja a Te babaád mennyire későn fogant :S sdzóvsl még az sem tuti...


én vennék még egy tesztet, ha pozi csak 1 hét múlva mennék dokihoz, ha negatív akkor azonnal h megnézze miért nem jön meg!

2012. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:

felraknád a teszted amúgy??? megnézném h milyen :)

előző voltam

2012. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm, akkor megpróbálok türelmes lenni. Volt már pár hónapja, hogy 5naposak szoktak lenni a mensijeim és 6-ik napra jött meg akkor ellőttem 5 tesztet egyiken se láttam semmit akárhogy forgattam akárhol néztem. Most meg rögtön az elsőn egy kis haloványka aztán még kettőn is látni nagyon halványat. Ezért nagyobb a reményem, mint múltkor...bár lehet volt valami csak felszívódott vagy nem maradt meg... Sajna annyi minden lehet csak annyira kis türelmetlen vagyok...de akkor még várok maximum két nap múlva megint próbálok egy tesztet, ha addig nem jön meg.


Köszönöm a válaszokat, így nem pocsékolom amúgy is kevés szabadidőmet orvoshoz való rohangálással.

2012. dec. 10. 11:46
 6/51 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek ijesztő tüneteid (pl. barnázás), szerintem várj az utolsó menstruációtól számított betöltött 6. hétig, akkor hüvelyi ultrahanggal már biztosan látni fog valamit (jó esetben már a szívhangot is, de petezsákot biztosan).

Tudom, nehéz kibírni, de előtte nem sok értelme van, mert 1 hetet akár simán késhet is a mensi + nagyon kicsi rá az esély, hogy a doki minden kétséget kizáróan jó híreket tud mondani. Ha nagyon nem tudsz várni, menj el, és legfeljebb visszahív későbbre.

Sok szerencsét!

2012. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

[link]


Csütörtökön jött volna meg ez pénteken délelőtti kb harmadik pisi volt.

Sokan mondták akár baba is lehet, és ez életem első olyan tesztje két év alatt amin végre van valami. Ha mégse lesz baba akkor is legalább tudom, hogy van remény.

De most még kapaszkodom a csíkocskába.

2012. dec. 10. 11:49
 8/51 anonim ***** válasza:

jól látom a 2. csíkot nálad!!!


szerintem tesztelj majd egy ujjat, azon már nagyon erős 2. csíknak kell lennie!!!!



üdv a :színtén 5 hetes :)

2012. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Ma is teszteltem egyet sajna nem reggeliből... medi-labot elég rossz tesztnek tapasztaltam (no nem azért, mert nem láttam rajta erős csíkot) Csak mire hazaértem és megvettem akkor olvastam utána, hogy nem megbízható. Ám ezen is látok egy nagyon halványat kb olyat mint az előzőn, de képen nem látszik. Összesen 4 tesztem van amin van valami és nem csak én képzeltem oda :S Kicsit bíztam benne, hogy ma már látok erősebbet, de mégse...

Tünetem, hogy mensi idején nekem székrekedésem van MINDIG, most meg szombaton 4szer volt enyhébb hasmenésem, vasárnap csak reggel volt meg ma is reggel enyhe hasmars. Melleim is fájnak és furának látom őket. Néha émelygek vagy elkap egy kis gyenge érzés, mintha kiszállna belőlem az erő. Nem hiszem, hogy bebeszélem magamnak, mert két éve próbálkozunk és ilyen most van először...

Kicsit már beleéltem magam, de a tesztek nem nagyon erősítenek meg :(

Na se baj, ha mégse lesz szerencsénk akkor majd legközelebb, de még nincs vér nincs gond és van remény :)

2012. dec. 10. 11:57
 10/51 A kérdező kommentje:
Kicsit sokat írtam, neked meg Gratula, ha te már biztosan tudod a pocaklakód jelenlétét :)
2012. dec. 10. 11:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!