Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom felfogni, hogy...

Nem tudom felfogni, hogy terhes vagyok? Érdemes elolvasni.

Figyelt kérdés
Késett a menszeszem15 napja csinàltam teszte de negatív lett.Tovább késett már 20 napja csináltam még 2 tesztet és az is negatív lett.A 2 ckosys hónapomon vagyok túl.Elmenten az orvosomhoz hogy nem jön meg de a tesztek negatívak.Megultrahangozott és látott egy 5-6 hetes terhességnek megfelelő petezsákot.Nem mertem kérdezgetni semmit azt mondta hogy 2 hét mùlva megint megnéz.Töltenék fel róla képet csak nem tudom hogyan kell.Arra lennék kiváncsi hogy volt más is így?És ha nem petezsák akkor mi lehet?Azt mondta ez megfelelhet annak de mást nem mondott.
2013. dec. 11. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mondtad neki, hogy negatív a teszt? El kellett volna küldenie egy vérvételre. Nem csinálsz még egy tesztet?
2013. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan jártam csak nem szedtem semmit, nem választja ki vesém a vizeletbe a hcg-t...így 13 hetesen tudtam meg, majd 14...

Barnáztam minden mensinél, és PCOs vagyok eszembe se jutott hogy nem ettől van...majdnem lemaradtam a 12 hetes uhról, a kombinált tesztet már meg sem csinálták mert azt mondták késő

2013. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze mondtam neki hogy negatívak a tesztek azt m.ondta elképzelhető.Van talán kisebb jeleim konkrétan a bimbóim érzékenyek kicsit.De nekem ez felfoghatatlan!Nem is merek neki örülni még mert nem tudom mi van.16 megyek legközelebb addig bizonytalanság.Feltölteném az ultrahangos képet csak nem tudom hogyan kell.
2013. dec. 11. 12:29
 4/14 anonim ***** válasza:

www.kepfeltoltes.hu


Értelemszerűen, tallózás, kiválasztod, feltölti. A végén pedig kiad egy csomó linket, és a "DIREKT link"et kell bemásolni ide.

2013. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szintén hasonlóan jártam, mint te. Csak lőttem a teszteket, aztán úgy a 10. negatív után feladtam. Következő héten elmentem dokihoz, hogy nem jött meg és állandóan szurkál és picit görcsölget a hasam. Mondtam hogy lehet hogy cisztám van és valahogy szabaduljunk meg tőle, mert én babát szeretnék. Mondhatom hogy köpni-nyelni nem tudtam, amikor két dobogó szívű 6 hetes babát mutatott az uh. monitoron. A mai napig nem tudom hogy miért nem mutattak a tesztek semmit.


Szóval fel a fejjel és csak pozitívan!!!

2013. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem igaz milyen béna vagyok nem tudom feltölteni.
2013. dec. 11. 13:05
 7/14 anonim ***** válasza:
De mondta, hogy van-e valami a petezsákban?
2013. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Még nem látszott semmi csak egy szabályos petezsák ami 5-6 hetesnek felel meg.Meg hogy még nem törvényszerű hogy látszon ezt mondta és majd 16 többet tud mondani.Valaki nem töltené fel a képet?Privibe megad egy mail címet és elküldöm neki.
2013. dec. 11. 13:21
 9/14 anonim ***** válasza:
megcsinálom ...ha neked úgy is jó hogy máshova teszem...
2013. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ok nekem jó.
2013. dec. 11. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!