Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 héttel a menstruáció előtt...

1 héttel a menstruáció előtt mutatott már valakinek pozitívat a teszt?

Figyelt kérdés
Hányingerem van 3 napja,a melleimben szurkálást érzek,és a mellbimbóm nagyon érzékeny(ami amúgy mensi előtt sosem szokott).A mensi előtt max talán a hasam szokott feszülni,fájdogálni,ami most is jelen van.A számban meg olyan furcsa ízt érzek,azt is olyan 3 napja kb.Lehetetlen,hogy pozitívat mutasson a teszt?Kíváncsi lennék,mondjuk szerintem megvárom még ezt az 1 hetet,de gyanakszom főleg a cicifájás miatt..
2013. dec. 11. 13:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja ,jövő héten szerdán,max. csütörtökön kéne megjönnie azt kihagytam :)
2013. dec. 11. 13:26
 2/18 anonim ***** válasza:

Nézd, ha a tüneteidet baba okozza, akkor biztosan pozitív is lenne a teszt.

Lehet hogy az előző ciklusban nem bukkant ki az érett petesejt, ebben a ciklusban pedig korábban kilökődött, mint ahol a helye lenne. Van ilyen.

2013. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem tudom.lehet veszek inkább mégis egy tesztet,mert aggaszt a cicim :D Soha nem szokott fájni,illetve egyszer fájt,akkor lettem terhes:)
2013. dec. 11. 13:34
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem a lányomat, 4 nappal a nemvárt előtt kimutatta a teszt, igaz nagyon halvány csíkocska formájában.


Most nekem is megy szét cicim, szakad szinte le, és szurkál a petefészkem,a ma reggeli tesztem full. negatív lett, kedden kellene (nem) megjönnie.


Drukkolok neked, majd jelentkezz, én is fogok :)


Üdv: A.

2013. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

jujj,akkor izgulhatunk,beteszem a figyelőbe a kérdést,és feltétlen írok.Holnap délután veszek egy tesztet,és lehet péntek reggel megcsinálom(még nem biztos)

Ha teszteltem mindenképp írok akár igen,akár nem:)

2013. dec. 11. 14:13
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem a predictor teszt a nemvárt előtt 4 nappal halvány pozit mutatott, 12es érzékenységű. A clearblue pedig 3 nappal előtte pozi, de én a predictort ajánlanám :)
2013. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,gyógyszertárban kapok olyat?? :)
2013. dec. 11. 14:45
 8/18 anonim ***** válasza:
ott vettem mind a kettőt, azonban a predictorrol alig hallottak, nem mindenhol lehet kapni. A clearblue tesztből pedig a simát vettem, nem a digitálisat. Drukkolok :)
2013. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

[link]


nézd meg :)

2013. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
az mit jelent hogy furcsa ízt érzel a szádban? kifejtenéd? :) mert ilyen tünetem nekem is volt az 5. héttől kezdve. Érdekelne ez nálad hogyan jelentkezik. Nekem olyan fura savanykás, ízű szúrós szagó, mintha romlott ételt szagolnék és kóstolnék egyszerre. Vagy sósavat mert közbe mar is mint a fene a gyomorsav :)
2013. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!