Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén az első...

Terhesség esetén az első elmaradt menstruáció napján a teszt már pozitívat kell hogy mutasson, vagy előfordulhat, hogy csak később mutat pozitív eredményt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egyedi! Kinek,hogy!

Nekem pl. már előtte mutatta, barátnőmnek pedig 3 napos késésnél.

Attól függ hogy termelődik a HCG!

2013. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor történt a beágyazódás. Ha középidőben vagy előbb, akkor a nemvárt napján már kimutatja. De ha később történt, akkor a nemvárt napján még nem biztos, hogy kimutatja.
2013. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem vsz később fogant, csak 10 napos késésnél volt pozitív, néhány nappal később is született a kiírtnál, vélhetően pont ezért, mert neki ez volt a terminusidő
2013. nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat,ha nem középidőben volt peteérésed.Nekem 14 nap késés után lett két csík,mert később volt a pé-m.Így a szülést is az UH méretek alapján írták ki,nem a mensi alapján.
2013. nov. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!