Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel a Corax teszt becsapott....

Mivel a Corax teszt becsapott. Melyiket ajánljátok? Melyik nem változik át poz-ba az idő elteltével?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Olyan nincs,hogy álpozitív,ott akkor baba volt,csak sajnos elment.Nekem a rossmannos tesztek,és a gyógyszertári gabriel jött be.
2009. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mindegyik teszt haszn.utasításában benne van, hogy mikor kell megnézni az eredményt. ha később nézed meg, fals eredmény jön ki.
2009. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia!Tegnap csiltam, mikor néztem negatív, ma mikor megnéztem meg már pozitív volt.Elolvastam újra a használati útmutatót, és írta, hogy a poz. napokig látható, és a neg. egy idő után átvált halvány csíkká!
2009. márc. 17. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ez minden teszt sajátossága, hogy egy idő után pozitív lesz, tisztelet a kivételnek, nem véletlenül írják, hogy a megadott idő után átválthat fals pozitívba, de ettől NEM vagy/voltál terhes!

inkább dobd el a tesztet a megadott idő után, mint, hogy olyan eredményt olvass le, ami nem igaz.

2009. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Gravi-HCG vált be. 700 ft, patikában vettem annak idején. De dícsérik a Gabriel is nagyon. A Lily és a Corax már engem is becsapott.

A kimaradt mensi után tesztelj csak, 3-4-5 nappal, akkor már 1-2 percen belül bármelyik teszten ott lesz a 2. csík. :) Addig nem érdemes elhasználni egyet sem.

2009. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem a corax-szal van a baj. nem csapott be. csak be kell tartani a használati útmutatót.
2009. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a Gabriellt ajánlom! sok tesztet csináltam már és nekem azon még soha nem jelent meg másik csik, még 10 perc után sem!

Egyébként meg sajnos én is jártam igy, hogy a 10-11. percben jelent meg a második csík, és nem is volt olyan halvány.... Persze nem voltam babás, de a tesztet eltettem és még mindig látszik rajta a két csík, pedig már 3 hónapja teszteltem!

2009. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 17. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!