Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3napja késik, tegnap este...

3napja késik, tegnap este csináltam tesztet ami pozitiv lett lehet korai volt? De sajna 8honapja műtöttek petefészek cisztával, lehet ujbol kialakult?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha pozitív a teszted, akkor mi a kérdés?

Terhes vagy, menj orvoshoz, hogy megnyugodj, minden rendben.

Grat

2013. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem tudok róla hogy a ciszta eredményezhetne pozitív tesztet. Nekem évek óta van egy, és még is csak most lett pozitív a teszt.
2013. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt jo regota cisztam amit csak akkor tudtam meg h van mikor pozitivat teszteltem 3 probalkozos honap utan ugy h elmaradt a menzim. Igy csakis azert mutatott pozit mert terhes voltam. A cisztara meg elso uh-n szolt a doki z van. Ez nem jelent semmit.

Valoszinu h terhes vagy. Menj el orvoshoz es o majd megallapitja. Mivel 3napja kesik is tuti nem a cisztatol van.

2013. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!