Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek bevált ez a módszer,...

Akiknek bevált ez a módszer, írnának véleményt?

Figyelt kérdés

Ma vagyok ciklusom 28 napján,holnapra nem várom.Tegnap délután(úgy mint amikor ovulációkor nézzük az LH-hormont)csináltam jós tesztet.Erős pozitív lett.Ma is szeretném megcsinálni.Tudom sokan azt írják,hogy ha jósolunk,azt első vizeletből kell csinálni,de én gondolkodtam:mivel az LH és a HCG hormon kémiailag rokonok,és az LH-t délután nézzük,akkor én tulajdonképp jól csináltam nem?Olyanok válaszát várom,akik ugyan így délután csinálták a jós tesztet,és baba volt a dologban.

Egyébként tüneteim megvannak,hőm 37,2.

Köszönöm!


2009. nov. 24. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam már a jóstesztelést,de nekem nem jött be.

A lényeg az,hogy tényleg reggeliből kell csinálni mert a szervezet délelőtt állítja elő az Lh hormont ami ugye délután jelenik meg a vizeletben.(ezért lehet neked erős pozi).

Az igaz,hogy rokon hormonok,de ha reggel csinálod meg és ha az már pozi,valószínűleg a hcg teszt is az lenne.

Nekem tegnap volt a 8.dpo napom,reggel csináltam ovutesztet,full negatív lett.

Ma meg halovány 2. vonal jelentkezett.

Holnap lesz a 10.nap és gondoltam lövök egy hcg-t is.

Hátha....! :)

2009. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húú köszi a választ,én ma vagyok 13 dpo-n.Holnap lehet én is tesztelek hcg-vel,de vajon melyik mutatja ki nemvárt napján?Csak a 10-es?Vagy most már jó a nem annyira érzékeny is?
2009. nov. 24. 10:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Még esetleg válaszok? Aki délután jósolt,és kiderült terhes?
2009. nov. 24. 10:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Megint Én! :D

Szerintem kipróbálhatsz egy 10-es érzékenységűt reggel,de nem szabad csalódni ha negatív lenne.

Amíg nincs mensi addig remény van!

2009. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!