Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus.hu alapján megtervezte...

Ciklus.hu alapján megtervezte valaki a baba nemét? Bevált a módszer?

Figyelt kérdés

Kisfiút vagy kislányt szerettél volna? Mi lett?

Köszi a segítséget!


2010. jún. 10. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
szia a nemet nem terveztük, csak amikor megfogantak néztem meg a Jónás módszer szerint, bejött. sajnos nem tudom, hogy most hol elérhető.
2010. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fiút mondott, lány lett. Pé napján és utána voltunk együtt.
2010. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, nem terveztünk nemet, csak kíváncsiságból néztem meg. Az együttlét így jött ki, utólag néztem meg hogy mit jósolt.
2010. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Fiút jósolt, lányunk született..:)

2010. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pedig olyan tudományosan le van írva. én már kezdek kételkedni benne. (persze %-ot nem ír, lehet, hogy elenyészően lehet csak növelni az esélyeket)
2010. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kislányt írt a ciklus.hu. Most úgy tűnik valóban kiscsaj, de hát még nem bújt elő. :)

22 hetes kismama

2010. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem a kínai fogantatási naptár jóslata mindkét babámnál eltalálta a nemet.

[link]

2010. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a kinai naptár nálam is eltalálta, sőt a barátnőimnél és ismerőseimnél is utánna számoltuk. viszont az anya korára oda kell figyelni, mert csak a már betöltött kor a jó. Tehát, ha 2010 januárban fogant a baba, és az anya 1990-ben februárban született, akkor nem 20, hanem 19évest kell nézni.
2010. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tapasztalatokat! Van egy kisfiunk,és szeretnénk egy kishugit.Próbálkozunk,hátha bejön,de ha nem az se nagy gond,akkor öcsink lesz.:-)

Mindenkinek jó babázást!

2010. jún. 13. 21:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Kisfiú vagy kislány lett végül a baba? :)
2016. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!