Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye milyen szép!? Kívánok...

Ugye milyen szép!? Kívánok mindenkinek ilyen tesztet!

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 13. 09:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
gratulálok :)
2013. dec. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2013. dec. 13. 10:10
 23/31 anonim ***** válasza:
Nagyon szép! Nekem a mikulás két kis embriót hozott(lombik),és remélem a karácsonyfa csúcsdísze,egy ilyen szép "dísz" lesz. Programozom,ezt a képet!!!! :) Gratulálok!
2013. dec. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!Kívánom neked a legjobbakat!!!Vigyázz magadra!!Kellemes ünnepeket!!:)
2013. dec. 13. 10:16
 25/31 anonim ***** válasza:
80%

Gratulálok!nem értem miért ilyen utálatosak az emberek?!miért ne oszthatná meg a kérdező az örömét másokkal,miért kell rögtön lehurrogni hogy dicsekszik?!mikor végre nekem is pozitiv lett a tezstem legszivesebben az egész világba kikiabáltam volna az örömöm és azota más 7honapos a fiam és rá is nagyon büszke vagyok és "dicsekedek vele".Aki érzékeny a témára ne nyissa meg a kérdést.Nagyon sajnálom akinek eddig még nem jött össze de most attol a kérdező miért ne örülhetne?

Vigyázz magadra és a babára kérdező,boldog babavárást és könnyü szülést kivánok előre is!

2013. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Gartulálok kedves kérdezö! :) Biztos nagy lehet a boldogság:)


Nekem ma reggel is még erösebb a tesztcsík a kontrollnál, de 1 hetet kaptam arra h elvetéljek...nem fejlödik...de nem értem h miért nem halványodik a tesztem. Már másodjára fog velem megtörténni az ami minden kismama rémálma :(


Vigyázz magatokra! :)

2013. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Sajnos több hét amig kiürül a HCG és sokszor a petezsák tovább termeli a HCG-t ugy hogy nincs embrio. Egyik barátnömnek még petezsák sem volt de mégis termelodott valamennyi HCG és emelkedett is de jóval alacsonyabb volt mint egy egészséges terhességnél. Szerencsére nem kellett neki müvi befelyezés mert 6-7 hét között spontán kiürült. Ö most ehtente járt vérvtlere a vetélés után most 2-3 héttel lett csak ujra 0 a HCG.
2013. dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
75%
Gratulálok,sok boldogságot!!Nem értem,aki nem tud a másikkal együtt örülni miért olvas ilyen kérdéseket el...?!!
2013. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Gyönyörű!!!! Gratulálok, és egészséget kívánok mindkettőtöknek!!!! :D
2013. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Gratulálok!Nagyon szép teszt!Szép emlékeket juttat eszembe 26 héttel ezelőttről,amikor pozi lett a tesztem!A homlokomra kiírtam volna!Most már nem kell,mindenki látja:)Fantasztikus érzés terhesnek lenni!

Akik régóta próbálkoznak,nem a te képedtől fognak elszomorodni,sajnos amúgy is rossz érzés sokat várni a bébire,én is tapasztaltam.

Boldog Karácsonyt és jó babavárást!

2013. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!