Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon rágörcsölök, vagy esélyes?

Nagyon rágörcsölök, vagy esélyes?

Figyelt kérdés

Tegnap - ma kellett volna nem megjönnie (mindig délelőtt jön meg), a hőm 36,9 már jó ideje.

Nagyon szeretnénk babát és most nem tudom mi van. Tesztet csak hétfőn akarok csinálni.

Lehet, hogy csak nagyon rágörcsölök, beképzelem magamnak és ezért "játszik" a szervezetem?


2013. dec. 13. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
bármi lehet sajnos nagyon be is tudunk magyarátzni tünetet, nekem még höemelkedésem is volt, fémeszsájiz stb. persze baba nélkül. Viszont az jó jel ha kéisk. Már nyugodtan tesztelhetsz ki mutatja. Én tuti ne birnék várni, én utálom a bizonytalansgot inkább tudjam hogy nem minthogy még napokig áltassam magamat.
2013. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az első kimaradt menzesz után várj 2-3 napot, ha hétfőn tesztelsz, az jó lehet.
2013. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!