Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 23. ciklusnapon...

Kriszta0930 kérdése:

Ma vagyok a 23. ciklusnapon tegnap nagyon fájt egész nap a bal petefészkem és a derekam, reggel és délután is csináltam ovutesztet szerintem a délutáni esélyes arra, hogy pozitív. Akkor most mikor van tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés

Reggeli:


[link]


Délutáni:



[link]


2013. nov. 27. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány naposak a ciklusaid?

Az ovu tesztet mindig délutáni vizeletből kell csinálni. Az a lényeg, hogy legalább ugyanolyan erős vagy erősebb legyen, mint a kontrollcsík. én ezt a délutánit pzitívnak látom. A könyv szerint a pozitív teszt utáni 24-36 órán belül bekövetkezik a tüszőrepedés. Akkor szerintem a tegnap este, a mai nap és a holnapi napon hajrá, ha kisbabát szeretnél!!! Azért még nézd meg ma délutáni pisiből az ovutesztet.

2013. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Júliusban volt missed ab műtétem 10hetes volt a pici és sajna nem állt még be a mensim de tuti a tegnapi volt pozi,mert fájt a petefészkem derekam nagyon,de ma is csinálok még d.u
2013. nov. 27. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Megcsináltad? Milyen lett?
2013. nov. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan lett mint az előtte esti,ugyanakkor csináltam meg
2013. nov. 28. 08:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor még ma is legyetek együtt :)
2013. nov. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltunk ;) Köszi,remélem lesz eredménye :)) Tegnapi már nega volt :)
2013. nov. 29. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!