Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pco gyanujával elkültek...

Pco gyanujával elkültek ultrahangra mert a doki aszt gyanitotta a s az is lett, gyereket szertnék válajam a mütétet? A mütét után menyi idö a teherbe esésig?

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass az orvos véleményére és könyörgöm, használj helyesírás ellenőrzőt a böngészőben.
2013. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

PCO-val nem műtét kell, hanem 3-as kezelés:

- diéta

- mozgás

- metformin tartalmú gyógyszer

2013. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Engem se műtöttek, 3as kezelés után 9 hónappal most vagyok 39 hetes:-)
2013. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, h 9 hónap kezelés után fogant meg spontán a baba.
2013. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha PCOS esetén műtétre akarnak küldeni, azt semmiképpen ne vállald. Manapság ezt már nem így kezelik, hanem a fentebb már írt ún. 3-as kezeléses módszerrel. Keress másik nőgyógyászt és egy jó endokrinológust!
2013. dec. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
azért találtam hasznosabbnak a mütét lehetöségét mivel aszt monta a doki hogy ha gyermeket szeretnék az a hasznosabb.a gyogyszere aszt monta akor ir fel ha most nem szeretnék babát.most mi tévö legyek??
2013. dec. 23. 16:57
 7/15 A kérdező kommentje:
nekem nem emlitetek semi féle 3 as kezelést egyszere mütétet javasolt,nem értem.nektek mien panaszal javasolták a 3 mas kezelést ??nekem több honapja ki marad a menzeszem ,a has környékén meg hiztam s hulik a hakam is,ultra hangra el küldött ahol sem szisztát sem mást nem találtak. elöre is köszönöm a válaszotokat!
2013. dec. 23. 17:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs ciszta, nem igazán értem mit akar műteni rajtad. Ha van cisztád, és valami őskövület hozzá nem értő dokihoz kerülsz, sanszos, hogy műtétet javasol. De mivel azt írtad neked nincs cisztád, így elég fura. Amiket leírtál azok elég tipikus tünetek a PCOS-ra, szóval sanszos, hogy ez a probléma. Viszont terheléses cukort és inzulint nézetni kellene, ugyanis általában az áll a PCOS mögött. De ne a nőgyógyásztól várd a visgálatot! Keress egy endokrinológust!
2013. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
én nekem nem pcos!diagnosztizált hanem,pco-t ami aszt monták aszt jelenti hogy valami féle szövet meg van vastagodva a petefészeknál és aszt kel fel lazitani,mütétel.elküldött a doki ultra hangar és ott monták hogy semi féle szisztám nincsen pontosan aszt monta hogy nögyogyászatilag rendben van minden, ezért nem értem,mert utána visza viteem az eredményemet és ott pedig aszt monta hogy pco-van ,akor most nit csinálajk? már több dokinál voltam s miindegyik mást mond az elsö fel irta egy gyogyszert a proverát. a másik aszt monta hogy ez nem végleges meg oldás,az ultra hang aszt monta jo minden a végén meg már aszt monták pco!akor most meikre halgasak??
2013. dec. 24. 17:45
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el olyan meddőségi központba, ahol szakszerűen kivizsgálnak és kezelnek, ez az ide-oda megyek nem megoldás, de azt is el tudom képzelni, hogy nem érted, amit mondanak neked. (Ezt a fogalmazási és helyesírási képességeid alapján mondom, anélkül, hogy bántani akarnálak, de olyan összevissza írsz, hogy nem tudom elképzelni, hogy érted, amit megfogalmazol.)
2013. dec. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!