Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kihordanád a barátnőd, testvér...

Kihordanád a barátnőd, testvéred babáját, ha neki nem lehet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 13:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. félnék hogy aztán nem tudnék megválni tőle. végülis csak benned van 9 hónapig.
2009. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz kérdés.... Most azt mondom, hogy nem valószínű, mert még nincs gyerekem és félek, hogy belehalnék a bánatba, ha szülés után oda kéne adnom valakinek.... mégis csak az én testemben növekedett 9 hónapot és az első terhességnél szerintem nincs csodásabb dolog a világon. Viszont ha lenne már két gyermekem, és mondjuk a testvéremről lenne szó, szerintem megtenném neki, akkor már talán tudatosan fel lehet rá készülni, hogy újra babát várok, de ez már unokatesó lesz, nem saját baba és ezzel hozzásegíthetem a testvéremet ahhoz a csodás érzéshez, amiben nekem már részem van. Nem tudom, érthetően írtam-e, mindenesetre nagyon nehéz kérdés...
2009. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A testvéremét biztosan, barátnőmét talán.

De rossz lenne hallani, hogy őt szólítja anyának.

2009. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem! Nem tudnék szülés után megválni tőle.
2009. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem hinném,mert nem tudnám kezelni azt a helyzetet,hogy a picúr másnál lesz.Pénzért sem.De nagyon nehéz kérdés.
2009. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A testvéremét igen. Másét nem.
2009. nov. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen. De nem akkor ha petesejt donor vagyok. Azt is vállalnám, szívesen felajánlanám a petesejtem bárkinek (rokonnak, ismeretlennek), aki meddőséggel küszködik, de abban az esetben nem vállalnám a béranyaságot.
2009. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nehéz. Két gyerekem van, talán igen a válasz, de nagyon nehéz lenne megválni tőle.

Petesejtet már adtam, az sem volt könnyű, de ez nehezebb, mert ott semmi fizikai kapcsolatom nem volt a babával.

2009. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem saját petesejtemből kihordanék babát olyannak, aki nagyon közel áll hozzám. De már van babám, azt hiszem, saját gyerek előtt semmiképpen nem szabadna engedni.

De jó lenne, ha a petesejt-adományozás és a béranyaság végre nálunk se lenne illegális.

2009. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Két legjobb barátnőmnek igen(tudom miyen sokáig várni egy babára),de csak miután már van saját. Valamint az is fontos lenne,hogy genetikailag ne legyen közöm hozzá,talán így könyebb lenne,mert később nem a saját vonásaim látnám benne,hanem az anyukájáét:) Persze ehez kellene,hogy a férjem is belemenjen.
2009. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!