Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vékony méhnyálkahártya?

Vékony méhnyálkahártya?

Figyelt kérdés

Ezt az orvos a ciklus 29. napján írta a papíromra, vizsgálatkor nem mondott semmit és "rá sem közelített" UH-al sehol a méhemre. Ezt ránézésre meg tudja állapítani? Vagy csak úgymond rutinszerűen ráíratta a papírra. Babát szeretnénk és félek, hogy emiatt nem sikerül majd.

Múlt hónapban egy gyógyszeres kúra miatt nem jöhetett, mindig van valami.


2013. dec. 14. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

"Ránézésre" is meg tudja állapítani.

Szedj E-vitamint nagy dózisban (400mg/nap), gyorsan rendbe teszi és a hajad is csodás lesz tőle :)

2013. dec. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy akár ebben a ciklusban is jó lehet már? Most vagyok a 4. napján.

Szedek méhpempőt, napi 2 mg-t, igaz csak ma kezdtem el, menses után kell.

Előző ciklusban szedtem napi 800 mg E-vitamint, napokat késett és borzalmasan erősen véreztem, szerintem az sok volt... Nem tudom.

Hallottam a vörösborról is. Szerintetek jó lenne, ha innék napi 1 dl vörösbort, pincészetből való és szednék napi 400 mg E-vitamint, 2 mg méhpempőt és szedem már hónapok óta a gravidát is, azt a genetikus orvosunk tanácsára.

2013. dec. 14. 09:05
 3/5 A kérdező kommentje:

És köszi, hogy válaszoltál!!! :)

Tavasszal voltam terhes, akkor előtte szedtük a pempőt a férjemmel, abban a hónapban sikerült is. Lehet, hogy az segített?

Azóta volt egy missedem és az tuti nem segített a nyálkahártyámnak, ez augusztus elején volt, szóval nem most.

2013. dec. 14. 09:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azért nem hiszem hogy 2 hét alatt hat, de 2-3 hónapon belül már érezhető az eredmény :) Nyugodtan igyál vörösbort is, meg egyáltalán, kísérletezz hogy mi az ami nálad beválik (méhpempő stb.). Nincs egységes recept.
2013. dec. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már így is várni kellett fél évet a missed óta, a kötelező 2 hónap, gyulladás miatt nem lehetett... Kivizsgáltak, bár próbálkoztunk, de nem sikerült még.

Az orvosom pontosan tudja, hogy már csak egy eredményre várunk és próbálkozunk, vizsgálat után mégsem említette, hogy baj lehet a nyálkahártyámmal... felelőtlen, vagy lehet, hogy nem is vészes, csak jól ráturbózok most erre... :S

2013. dec. 14. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!