Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik az esélyesebb az én...

Melyik az esélyesebb az én esetemben?

Figyelt kérdés
Párommal már egy ideje próbálkozunk babával de eddig sajnos mindig megjött.Október 4-én volt meg utóljára és 34-35-36 naposak a ciklusaim.Együtt voltunk október 20-án és 29-én.Végre pozit teszteltem.Melyik az esélyesebb nap hogy teherbe eshettem?Ugye nekem nem középidőben a pé-m hanem inkább hó vége fele.
2013. dec. 14. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindegy mikor volt peteérésed, mert úgy is az utolsó mensitől fogják számolni a terhességed. Ezen csak extrém esetben változtatnak ha uh szerint sokkal kisebb vagy sokkal nagyobb a babád mint a számolt idő. (Peteérésed elvileg a várható mensid előtt 14 nappal volt pl. 36-14 =22 tehát a ciklusod 22 napján volt peteérésed)
2013. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!