Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl vagyok az első sikertelen...

Túl vagyok az első sikertelen próbálkozásos hónapon. Ha elkezdem szedni az Elevit-et akkor esélyesebb hogy hamarabb teherbe esek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

Viszont nem is árt.

2013. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdemes szedni a magzatvédő vitamint már a próbálkozás előtt 3 hónappal.
2013. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Annyira félek, hogy a következő hónapokban sem fog sikerülni. Úgy bele éltem magam, hogy már az első hónapban összejön :(
2013. máj. 20. 12:51
 4/11 anonim ***** válasza:
sokaknak évekig nem sikerül, ugyan elsőre ritkaság. ne add fel ilyen könnyen újabb hónap és hajrá!
2013. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én az éjjel àlmodtam :) fürdettem a babámat megpusziltam mosolyogtunk :) 2 hete késik de a teszt negatív... Néha bejön amit álmodok pl álmodtam laptoppal hogy játszom rajta és kb fél vagy egy év múlva lett is :)) szóval remélem hogy beteljesül!! :))))
2013. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 sedacurforte ***** válasza:
Szerintem az elevit segít teherbe esni, 3 hétig szedtem, és már terhes is lettem, 37 évesen az első próbálkozásra!!!!!
2013. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 sedacurforte ***** válasza:
Sok olyan anyag van benne, amihez táplálkozás útján nem mindig jutsz hozzá. Még annyit: segít a csírák fogyasztása is teherbe esni!!!!!Azt is ettem. Bioboltokban lehet venni csíráztató tálat, hozzá magokat! Hajrá!
2013. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ha az első probálkozásra estél teherbe honnan

tudod hogy ezektől kedves előző? Ha azt írod hogy 2 évig próbálkoztam sikertelenül És aztán elkezdted szedni enni ezeket akkor jól is hangzott volna. nem keltsünk hiú ábrándot senkiben, lehet neki akkor is nehezen jön majd össze.

2013. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem segít. nem ezen múlik. de jól teszed, ha szeded, legalább feltöltöd vitaminokkal a szervezeted. de nem kell ám minden nap szedned.

egy hónap alatt nem sikerült, az nem baj! az csodaszámban megy, akinek azonnal sikerül. fél-1 év alatt nem sikerül, akkor kezdj el aggódni. nekünk 2 év alatt jött össze úgy, hogy semmi testi baja nem volt egyikünknek sem.

2013. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sedacurforte ***** válasza:
A legrosszabb az, ha a pesszimizmus lengi át a válaszokat, fél-egy év????,ezzel csak fokozzátok a feszkót, amit egy babát akaró nő nehezen visel, nekem ilyen volt az egyik munkatársam.....igenis sikerül!!!!ovuláció elött 2-3 nappal érdemes együtt lenni!!!!
2013. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!