Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csökkenti a teherbeesés...

Csökkenti a teherbeesés esélyét, ha úszni járok (gyakorlatilag minden nap)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan beszólnak majd, hogy ez hülye kérdés. De nem találtam erről semmit, és már elég régóta próbálkozunk (egyéb problémám van). Ezért most próbálok minden mást kizárni.

Szóval a kérdés az, hogy napi 1 órát töltök kb. 28 fokos vízben. Ugye ez nem "mossa" ki belőlem a spermát? Ami bejutott az már ettől nem jön ki ugye?

Tényleg ne nézzetek hülyének, de tényleg érdekel.

Köszönöm a válaszokat!



2013. dec. 14. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
nem:)
2013. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Az úszás amúgy is az egyik legajánlottabb mozgás még terhesség idején is. A víz meg természetesen nem folyik be a hüvelybe (főleg nem még fentebb), úgyhogy esélytelen,h kimosson bármit is.
2013. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még segíti is azzal, hogy mozgás önmagában véve egészséges. Akkor csökkentené, ha havonta egyszer, kampányszerűen túlhajtanád magad. De így, hogy hozzá vagy szokva, szerintem tuti nem árt, és amíg zárt a méhszáj, nem is kell abbahagyni terhesen sem, ha panaszmentes a terhességed.
2013. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!