Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felesleges ennyire aggódnom?

Felesleges ennyire aggódnom?

Figyelt kérdés

A barátommal közel 1,5 éven keresztül megszakításos módszerrel védekeztünk, soha nem volt semmi baj. Elmentem nőgyógyászhoz, kiderült, hogy fogamzásgátlót nem szedhetek. Azóta(fél éve)óvszerrel, illetve spermicides kúppal védekezünk. Múlt héten azonban túl hevesek voltunk és kb. 2-3 percig védekezés nélkül szeretkeztünk.Utána azonnal felhúztuk az óvszert és úgy folytattuk tovább. Mostanában tényleg mindig odafigyeltünk erre, nem tudom mi üthetett belénk. Elvileg ma kéne megjönnie,de nem érzem olyan intenzíven a tüneteit. Fáj a derekam is, a hasam is szúr néha, de aztán elmúlik. A ciklusom viszont elég rendszertelen (28-39 nap). Mostanában rengeteget stresszeltem a suli miatt, ráadásul beteg is voltam,antibiotikumot is szedtem plusz elkaptam ezt a hányós vírust is. Szerintetek nem kell ilyen esetben terhességre gondolnom ugye?


20/L


2013. dec. 15. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
50-50% a valószínűsége én a helyedben a holnap csinálnék egy tesztet a biztonság kedvéért!!A.
2013. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is vegyél egy tesztet, de én úgy gondolom, hogy nagyon kicsi a terhesség esélye.

Az én ciklusom is világéletemben rendszertelen volt (a tiédhez hasonló), és 3 év után estem csak teherbe, előtte pedig évekig megszakítással védekeztünk.

Persze ez nem jelent semmit, hogy nálam így volt, de szerintem kicsi az esélye, hogy terhes légy.

2013. dec. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!