Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell aggódnom vagy felesleges?

Kell aggódnom vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Betöltött 36. hétben vagyok és a méhlepény 2-3 fokban érett a baba méretei:

BPD: 90mm

THQ: 92mm

Fl: 67,5 mm


És kevesebb a magzatvíz.


2011. aug. 1. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, ezek normális értékek és a magzatvíz is mindenkinek kevesebb már ilyenkor.
2011. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!


Csak az ultrahangos nagyon beparáztatott, és azóta se tudok megnyugodni. És mivel idegesítem magam fent van a vérnyomásom ami megint csak árt! :S

2011. aug. 1. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább a dokid kérdezd, mert a magzatvíz nem kevesebb ilyenkor sem. Sokat voltam kórházban és ott mondták, hogy az sem normális ha sok és az sem, ha kevés. Inkább kérdezd meg a dokid, itt úgyis mindenki mást fog erre is mondani.
2011. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Dokihoz csak csütörtökön megyek azért is kérdeztem itt!


Védőnőmre gondoltam hogy felhívom, de benne nem bízom hogy értelmes választ kapok!

2011. aug. 1. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kevesebb a magzatvíz!

Engem is beparáztatott az ultrahangos!

Már a babám popsiánál nem volt víz, nem lett belőle semmi baj!

2011. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!