Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek volt tüszőrepedése...

Szerintetek volt tüszőrepedésem? És ha igen, mikor? Ciklus.hu/images/diagramok/f49c9f86efa02a1c9eb764ca3ca4c0e6_ 131125_131215_1387065600_. Png

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 09:44
 1/4 A kérdező kommentje:
2013. dec. 15. 09:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkabb a 16cn-n esélyes a dolog, de a 17-l sem kestetek le semmiről.
2013. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem - a görbe alapján - volt tüszőrepedésed.

Azt, hogy pontosan mikor, nem tudom, de szerintem jó helyre húzta, a 17. napon.

Ezt egyébként nem értem a ciklus.hu-n, mert nekem pl. most a legalacsonyabb hő napjára húzta be (Neked vmiért nem oda), pedig egyértelműen pont aznap este volt az LH csúcsom az ovu teszt alapján (és ezt fel is tüntettem). Másnapra volt negatív az ovu teszt, amikor már picit emelkedett a hő, tehát szerintem akkor volt az ovum... De mégis a leesett hő napjára húzta, pedig én - személy szerint - inkább az ovu tesztnek hiszek.

2013. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Hát ha volt, ha nem, baba nem lett belőle...

Így nézett ki:

[link]


Most meg itt tartok:

[link]


Nagyon várjuk már, hogy összejöjjön...

2014. jan. 7. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!