Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ilyen hőgörbe...

Szerintetek ilyen hőgörbe mellett volt peteérésem? Már jó ideje próbálkozunk babával, de sajnos nem sikerül :- ( www.ciklus.hu/images/diagramok/41d42443ccc4424583078ae09f5ed 39b_130201_130225_1361750400_. Png

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jó a link!
2013. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]



remélem így már jó lesz :-)

2013. febr. 26. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, talán volt, de csak a hőmérsékletből ez nem egyértelmű (legalábbis számomra)... Nem éreztél tojásfehérjés nyákot?

Szerintem talán volt peteérés, de azért nem olyan szép ez a görbe... :( Lehet, hogy van valami enyhe hormonproblémád. Szerintem, ha már rég próbálkoztok, menj el orvoshoz. Mutasd meg neki a görbét is (hátha ért hozzá).... :S :) Lehet, hogy el fog küldeni vérvételre, aztán ha tényleg a hormonjaiddal van gond, akkor kapsz egy gyógyszert, és biztos hamar sikerülni fog a baba! De az is lehet, hogy azzal sincs semmi!

Drukkolok, hogy minden rendben legyen, és minél hamarabb beköltözzön a pocakodba valaki! (Esetleg már most ott legyen...) :) Egyébként mióta próbálkoztok?

2013. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Már majdnem 2 éve, de azért közben volt, hogy "lazítottunk". Múlt héten voltam endokrinológusnál vérvételen, 2 hét múlva megyek vizsgálatra. Kíváncsi vagyok ott mi lesz. Néha már el vagyok keseredve :-(
2013. febr. 26. 13:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Kitartást! 2 év nagyon hosszú idő, ha eddig bírtad, most is fogod! Aztán meg lehet, hogy már most összejött, sohasem tudhatod!! :)

Nagyon drukkolok! Majd írj, hogy mi lett a vizsgálatokon, és mit mondott az orvos!

Meg ha pozitívat tesztelsz, azt is írd meg! :)

2013. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj, köszi! Minden biztató szó olyan jól esik.
2013. febr. 26. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!