Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja Karácsonykor?

Ki nem várja Karácsonykor?

Figyelt kérdés
22-23.ára nem várom ! Nagyon izgulok, hátha!
2013. dec. 15. 11:17
1 2 3
 1/22 Estrella84 ***** válasza:

Kérdező! Én is pont akkora nem várom :) .

Milyen tüneteid vannak?

Nekem fájnak a melleim, pedig mensi előtt nem szokott egyáltalán fájni, alhasi fájásaim is vannak, olyan mensi szerűek, mielőtt megjön akkor szokott előtte fájni , de nem egy héttel előtte. Izgulok, hogy mi lesz :)Hány naposak a ciklusaid?

2013. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én 25.ére nem várom.. :)
2013. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Bogikaa89 ***** válasza:

Sziasztok! Ha nem baj csatlakozok!

Nekem 21.-én NEM kellene megjönnie! Tünetem nem igazán van, pár nappal ezelőtt kicsit görcsölgetett a hasam! Már csak pár nap van,de alig birom kivárni! :)

2013. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

Én 21 re nem várom 3 éve próbálkozunk mar olyan jó lenne a baba.sokszor csalodtam mar hogy azt hittem igen aztan mégis megjött.

Fáj a mellem picit szurkalt a hasam ma. Majd írjátok meg megjött e én is megírom és drukkoljunk egymásnak:-)

2013. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok! akkor vagyunk páran, akiknek lehet szebb lesz az ünnep! :) nekem tünetem nincs sajnos, de még van 1 hetem kb hátra. A hőm szépen fenn van! Reménykedem! :)
2013. dec. 16. 09:30
 6/22 Estrella84 ***** válasza:

Lányok ! Ki, mikor fog tesztelni először?

Én mindenesetre megvárom a nemvártat, mert előző hónapban hiába löttem el a teszteket. Úgy bevannak duzzadva a mirigyeim és fájnak a melleim, pedig nekem sosem szokott, most van először ilyen fájásom. Nagyon szép ajándék lenne az ünnepre egy szép pozi teszt :)

2013. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Én 22 én fogok tesztelni ha nem jön meg 21 én. Régebben volt olyan hnapom hogy már a ciklus 23-24 napjan elkezdtem tesztelgetni mert úgy éreztem a most igen. Aztan rájöttem csak pazarlom a teszteket:-)
2013. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is karácsony körül nem várom. Hogy pontosan melyik napra, azt nem tudom, mert nem olyan pontos a ciklusom (fogamzásgátló abbahagyás után nem állt be még napra pontosan), meg most a peteérésem is később volt. Lényeg hogy jövő héten nem várom.

Már július óta próbálkozunk, 2. baba lenne.

2013. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Olyan jó lenne ha mindegyikünknek sikerülne
2013. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
én 22-23.ára nem várom...legeslegkorábban 24.én reggel tesztelek. De vezetem a hőm, így azon látszódik előtte napokba is már, mert nekem 2-3 nappal menzi előtt elkezd csökkenni!
2013. dec. 17. 08:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!