Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja most hétvégére?...

Ki nem várja most hétvégére? (14-15)

Figyelt kérdés
Hány nap késés utàn teszteltek? Mióta próbálkoztok?
2013. dec. 9. 20:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Szia! Én 17.-ére nem várom. Még nem tudom mikor teszteljek, elég türelmetlen vagyok ilyen téren. De nem akarok felesleges pénzt kidobni a sok tesztre,mert múlt hónapban is úgy jártam hogy 9 napot késett és mégsem volt baba. Két nap késést mindenképp várok. Drukkolok Neked! Mióta próbálkoztok? Esetleg érzel már vmit? Te mikor fogsz tesztelni?
2013. dec. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Kedves első, én is 17-ére nem várom, de nagyon nem. Én vasárnap szerintem csinálok egy tesztet, mert úgysem bírnám tovább :)
2013. dec. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, kedves kérdező, nekünk első próbálkozós hónap, és kistesót szeretnénk, a "nagy" 4 évesnek :)
2013. dec. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Nekem pont hétvégén kéne megjönnie. Lassan másfél éve próbálkozunk, május óta kezelnek - IR, magas prolaktin, pajzsmirigy alulműködés.

Múlt héten voltam dokinál, már jók az eredményeim, de kb úgy érzem magam, hogy megint meg fog jönni. Két hete nagyon feszülnek a melleim, de ez valószínűleg nem a baba miatt van.

2013. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 17-esekhez! Én se várom keddre... Nekem augusztusban volt egy vetélésém azóta ez az első hónapunk. Én még nem érzek semmi különöset. Megvárom amíg késik. Egyébkén én mindig barnázni szoktam egy héttel a menzesz elött és mikor terhes voltam ez elmaradt, ez volt akkor az első jele a babának :-) remélem most se lesz barnázás és akkor reménykedhetek! Megy a drukk mindenkinek!
2013. dec. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Ez milyen érdekes :) Én is pont 17 -ére nem várom! Mult hónapban minket is megtréfált 9 napot késett ,kezdtem örülni ,hogy baba pedig még nem is probálkoztunk annyira ,de sajnos meg jött és akkor döntöttük el,hogy akkor köv. honapban bele vágunk:) Fájnak a melleim nagyon és a derekam is ,annyira reménykedek :) sok sikert mindenkinek ,izguljunk együtt :))))
2013. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

A 2-es vagyok, aki Anikó. :)

Nekem is fájnak a melleim, de furcsa módon csak este felé, de akkor nagyon és melegebbek is ilyenkor.

A hőm fent van 37 fölött, és nem tudom mit is érzek valójában.......


Nagyon jó lenne ha sikerült volna ez a hónap, de ha nem megyünk tovább :) és folytatjuk :)

2013. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Első vagyok, Judit. Mi második hónapja próbálkozunk a kistesóval, van már egy egyéves "nagylányunk". Remélem sikeres hónapunk lesz és lesz egy pozitív teszt a fa alatt. :-) Jó kis ajándék lenne.
2013. dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Kedves Judit ! Mennyi idő alatt sikerült az első kisbabával teherbe esned?
2013. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Az első baba 3. hónapban sikerült. Remélem most sem várakoztat meg a következő drágaság. :-) Judit
2013. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!