Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek milyen volt az utolso...

Nektek milyen volt az utolso menszitek mielött megtudtátok h babát vártok?

Figyelt kérdés
vkitöl hallotam h mikor teherbe esik vki akk utána még 1x meg jön és álltalában az elsö és az utolsó nap rozsaszin ez igaz?
2013. dec. 16. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek jön meg mégegyszer ,sőt ritka akinek meg jön ..... de ha meg is jön kevesebb és csak 1-2 napig tart és más szinü mint a megszokott
2013. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm
2013. dec. 16. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség, van olyan akinek megjön terhesen is, de nagyon ritka. Terhesség alatti vérzés esetén mindig dokihoz kell menni, mert baj is lehet belőle. Amúgy nekem erős görcsök, 1.nap szinte semmi, 2.3.4.nap ömlött és alig bírtam mozogni...valószínűleg volt akkor is egy biokémiaim..
2013. dec. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem barnas volt, nagyon keves es rovid ideig. Valoszinu akkor mar terhes voltam, mert mindig nagyobbnak mertek a babat, es 3 hettel elobb is szuletett (4kilo feletti sulyjal)
2013. dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!