Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek szoptatá...

Van itt olyan, akinek szoptatás után nem azonnal jött össze a kistesó, hanem nehezebben sikerült?

Figyelt kérdés
Kérdésem az, hogy miért jött lassabban, vagy mivel jött össze végül a baba. Remélem érthető vagyok. :-)
2013. dec. 16. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy 13,5 hónapos fiúnk. Ő elsőre összejött :) Nos úgy döntöttünk szeretnénk második babát. Megcsináltattam a rákszűrést, ami jó lett, így aggodalom nélkül vágtunk bele a családbővítésbe...Ez a második próbálkozós hónapunk, de nagyon úgy néz ki, hogy megjön :(

Az elsőnél kis túlzással percre pontosan menstruáltam, de szülés óta teljesen felborult a ciklusom. Kisfiam 8 hónapos korában jött meg először. Volt már 30, 32, 31, 29, 28 napos ciklusaim, most meg...tegnap óta barnázok (most vagyok a 25. napon)...ja az előtte lévő 28 napos ciklusnál is két napot barnáztam mire megjött, ezért gondolom, hogy most sem lesz másként :(

A rákszűrést sztk-s dokinál csináltattam...mit mondjak megbántam, mert említettem neki, hogy szeretnénk babát, de gondok vannak a ciklusommal, erre közölte, hogy nem baj én azzal ne törődjek, ők meg majd tartják a gyertyát :S (ezt poénnak szánta)

Nagyon gondolkodok rajta, hogy megpróbálok időpontot kérni a magándokimhoz (elsőnek is hozzá mentem volna, de elutazott), mert Ő mindig csinál UH-ot és azon azért több mindent lehet látni (pl.: van e egyáltalán peteérésem)

Remélem azért nem várat magára sokat a 2. babó, mert 4-et szeretnénk és a biológiai órám meg ketyeg :)

2013. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és szoptatsz még? Vagy mikor hagytátok abba?
2013. dec. 17. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen szopizik még este, illetve éjszaka, mikor felébred (minimum kétszer kel, de van, hogy többször is...szegénykém, most nagyon kínlódik a fogzással)

Ti próbálkoztok? Mióta?

2013. dec. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én 17 hónapig szoptattam, és az elválasztás óta 3x jött meg eddig, nem védekezünk. Doki azt mondta, h minden oké, csak átáll a szervezetem.
2013. dec. 18. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Szorítok, hogy hamar összejöjjön a baba! :)

Sajnos nekem megjött. :( Kíváncsi leszek mit mond majd a doki...de csak februárra kaptam időpontot...

2013. dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!