Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki szoptatás alatt...

Ha valaki szoptatás alatt esik teherbe, nehezebben veszi észre hogy terhes, mint általában?

Figyelt kérdés
A menstruáció elmaradása ugye ilyenkor nem tűnik fel, gondolom a mellfeszülés sem jelentkezik olyan egyértelműen... Akinek van ilyen története légyszi mesélje el, hogy volt! Köszönöm szépen.
2008. júl. 4. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

10 hónapja szoptatok, és kb most 5-6 hetes lehetek.

4 hónapos volt a babám, mikor megjött először. Akkor a következő 43 napra jött és már a 35. napon vettem egy tesztet, mert azt hittem. Utánalévő hónapokban azért általában 31-33 napra jöttek. És most, 35 nap késés után vettem egy tesztet. De azon kívül, hogy ma kétszer ébredtem hányingerre nincs semmi más tünetem. Remélem tudtam segíteni.

2008. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!