Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről akik elajándékozzák/kidobják az állatukat ha teherbeesnek?

Figyelt kérdés
én iszonyatosan elítélem az ilyet
2013. dec. 19. 15:44
1 2 3
 1/29 gabszem ***** válasza:
73%
hülyeségnek tartom...
2013. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen egyetértek veled. Az állatok nálunk szinte családtagok, soha semmiért nem válnék meg tőlük. Én most kisbabát várok, de előbb remélem karácsonyra egy kiskutyát kapok :-)
2013. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem az ilyet.

Nálunk eleve háziállat nincs a lakásban, mert nálam az nem odavaló. Hanem kint a helye. Kint pedig gyerektől függetlenül szerintem elfér és senkit nem zavar.

De akinél történetesen bent is van a lakásban, akkor inkább ajándékozza el, azzal még éppen nincs gond, de kidobni azért valóban durva.

2013. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Hogy nem is szerették őket. Én már azt sem értem, hogy tudják kidobni terhesség nélkül is.
2013. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
50%

3-as: Már miért is kéne elajándékozni az állatot, ha bent van a lakásban? Megeszi a gyereket? Pfff... Pár hetes koromban már mellettem aludt a macska a kiságyban. Azóta is szeretem az állatokat:)

27L

2013. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Amikor én terhes lettem, akkor olvastam a toxoplazmózisról...


Az állatorvos elég furcsán nézett rám, amikor beállítottam hozzá a macsekommal, hogy állapítsa meg, beteg-e, vagy sem. :D


Vinni kellett be székletmintát az állatklinikára, megállapították, hogy fertőzött, kapott rá kapszulát, minden OK volt...


Utólag derült ki az én vérvételemnél, hogy gyerekkoromban átestem rajta, így védett vagyok. :D


De egy pillanatra nem jutott eszembe, hogy emiatt meg kellene tőle szabadulnom...

2013. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

"3-as: Már miért is kéne elajándékozni az állatot, ha bent van a lakásban? "

Arra írtam, hogy ajándékozzák el, hogy ha teherbe esik valaki és mindenképpen ezért meg akar szabadulni a háziállatától, amit a lakásban tart, akkor inkább ajándékozza el, mint dobja ki, mert kidobni egy utolsó dolog szerintem egy ártatlan állatot.

2013. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%
Inkább nem írom le, hogy az ilyenekről mit gondolok, mert félek, hogy nem lenne szalonképes.
2013. dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
59%
ha évekig együtt voltál egy háziállattal és nem szereted eléggé ahhoz, h megoldd, h úgy éljetek továbbra is együtt, h az a babádnak és az házi kedvencednek is jó legyen, akkor nem szeretted eléggé. ha őt nem voltál képes eléggé szeretni, vajon a gyerekedet tudod-e majd?! ez a véleményem a dologról. (nem a kérdezőnek címeztem, csak egyszerűbb E/2-ben)
2013. dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
31%

Mi vettünk 4 eve egy tacsit. O volt a naaaaaagy proba, hogy egyáltalán a gyerekre tudnank-e figyelni, törődni vele, stb. Sikerult a proba, mert egy évre ra jott a lanyunk es most varom a masodik lanyunkat.


Nalunk a tacsi is családtag es a lányommal rajonganak egymásért. Odafigyel ra a tacsink es vigyázz ra, ovja, ha olyan helyzet támad. Mintha a "testvére" lenne. Első perctől elfogadta, várta haza.

Most is sokat alszik a pocakomnal a tacsink, mint anno az első terhességemnel. Szerintem o igencsak jol megérti a lanyainkat, akar kivul van, akar belul ;)))

2013. dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!