Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért halványodik a csík?

Mért halványodik a csík?

Figyelt kérdés
Az ovutesztemen a 8. napon már látszott szépen a második csík,tegnap már halványabb volt,ma meg nem is látszik.Ma vagyok a 10. napon.A hőm tegnap már leesett,ma már elkezdett emelkedni,de még tuti nem volt ovum,se fájdalom,se tojásnyák,semmi.Tesztelést este 7-8 óra között csinálom,előtte 2 órával nem pisilok,nem iszok.Mi lehet a gond?

2013. dec. 19. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ovuteszt akkor pozitív, ha a két csík egyforma erős, vagy a tesztcsík erősebb. Ha halványabb, akkor negatív. Ha egyszer már volt erősebb és most halványodik, és a hőd is leesett, és most megint emelkedik, az azt jelenti, hogy volt ovud. Ha nem voltatok együtt, akkor lecsúsztatok róla.
2013. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tuti nem volt ovum!!!Nem volt pozitív a teszt.csak halvány második csík volt.30 napos ciklusaim vannak,ma vagyok a 10.-en,és Clostyt szedtem a 3. naptól.Csak mivel volt már második halvány csíkom,ezért arra számítottam hogy erősödni fog,és nem ez történt.

Amúgy minden nap,de két naponta biztos szeretkezünk a férjemmel!!!

Már kezdek érezni enyhe szurkálódás.

2013. dec. 19. 22:12
 3/6 A kérdező kommentje:
2013. dec. 19. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi gond,tesztelj csak tovabb. Most nekem is ugy volt, hogy egyik nap halvany masodik csik, kovetkezo nap alig lathato masodik csik, aztan masnap meg meglepetesszeruen full pozitiv lett, erosebb volt a tesztcsik a kontrollnal. Szoval aggodalomra semmi ok.
2013. dec. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azóta erősödött a csíkod?
2013. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem,ugyan olyan!!! :-\
2013. dec. 22. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!